| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 11 20 14:49)
jėg
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 11 20 15:13)
yntresting
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 11 20 18:14)
gerai, man čia kaip svajonė atrodo realizuota :) interpretuoju taip : apatinėjė foto dalyje žuvelė uždaryta akvariume, nelaisvėje.. o viršuje svaja (aukščiau tikrovės) , ji laisvėje, plaukioja atvirame vandenyje :) na , jei atvirkščiai- tada košmaras :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 11 20 20:18)
http://www.youtube.com/watch?v=NEEArcr2AWo
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 11 20 20:49)
Gera interpretacija. Seniai belankiau tave :) Labas ;)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 11 21 08:52)
9, ;) labas rytas, tikrai senokai :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 11 23 22:35)
idomiai +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 11 24 20:04)
Mistiška
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 11 24 20:07)
minimalizmas....
patiko :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 11 25 11:34)
patiko
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 11 25 15:55)
grazi zalia
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 11 27 19:22)
gerai, abstraktu... nzn kodel bet as cia matai ezera ir ant jo, kazkur toli toli, plausta.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 11 28 10:32)
"piranija" :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 11 30 11:35)
:)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2011 01 10 19:07)
Trūko vieno vertintojo ir 3 mėlynų? Prašau :)
|
|
| |