Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. P.K.    (2009 11 15 00:24)  
..geras.. +++
 
 
2. kaiptenbebūtų    (2009 11 15 01:16)  
aha
 
 
3. AUDrius a    (2009 11 15 07:35)  
pasaką primena +5
 
 
4. mi    (2009 11 15 08:00)  
gerai, tik tas šniūrelis ant stogo dėmesį blaško
 
 
5. Vidas P.    (2009 11 15 10:04)  
Dvylika brolių ,juodvarniais lakstančių.+
 
 
6. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 11 15 11:20)  
geras
 
 
7. Aloyzas Stakelė    (2009 11 15 11:48)  
5/ aha, tik vienas jau praskrydęs :)
 
 
8. Lina    (2009 11 15 13:42)  
patiko, +
 
 
9. IM    (2009 11 15 13:57)  
gerai
 
 
10. Renatas    (2009 11 15 14:22)  
5
 
 
11. Vytas Matkus    (2009 11 15 15:11)  
Liuks, yra paslapties kažkokios :)
 
 
12. arkanoidas    (2009 11 15 16:57)  
11.sutinku .
 
 
13. radegunda    (2009 11 15 17:15)  
liūdnas kadras
 
 
14. Miau    (2009 11 15 19:38)  
liudnai grazu
 
 
15. AM    (2009 11 15 20:09)  
gut
 
 
16. Adomas Svirskas    (2009 11 15 20:21)  
fain
 
 
17. i_ev_a    (2009 11 15 20:55)  
5 aisku :)
 
 
18. Ramune M.S.    (2009 11 15 21:40)  
nieko sau!
 
 
19. Darius Jurevičius    (2009 11 15 21:40)  
negražus grūdas, bet viska kita neblogai
 
 
20. Hermis Preikštas    (2009 11 15 22:35)  
veikia..
 
 
21. Kęstutis Šimatonis    (2009 11 15 22:46)  
yra ta nuotaika
 
 
22. Zenonas Urbonavičius    (2009 11 18 16:29)  
Palieka namus, gera foto +
 
 
23. Renata Dijak (ajavaska)    (2009 12 10 23:03)  
oho, geras! 5
 
 

Gamta
Taškai: 89
Vidurkis: 4.66
Vertino vartotojų:   43
Žiūrėta kartų:   1862
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02001
121924
0010 2
(balsai vėluoja viena para)