| |
 |
1.
(2009 11 15 00:24)
..geras.. +++
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 11 15 01:16)
aha
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 11 15 07:35)
pasaką primena +5
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 11 15 08:00)
gerai, tik tas šniūrelis ant stogo dėmesį blaško
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 11 15 10:04)
Dvylika brolių ,juodvarniais lakstančių.+
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 11 15 11:20)
geras
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 11 15 11:48)
5/ aha, tik vienas jau praskrydęs :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 11 15 13:42)
patiko, +
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 11 15 13:57)
gerai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 11 15 15:11)
Liuks, yra paslapties kažkokios :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 11 15 16:57)
11.sutinku .
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 11 15 17:15)
liūdnas kadras
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 11 15 19:38)
liudnai grazu
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 11 15 20:09)
gut
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 11 15 20:21)
fain
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 11 15 20:55)
5 aisku :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 11 15 21:40)
nieko sau!
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 11 15 21:40)
negražus grūdas, bet viska kita neblogai
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 11 15 22:35)
veikia..
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 11 15 22:46)
yra ta nuotaika
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 11 18 16:29)
Palieka namus, gera foto +
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 12 10 23:03)
oho, geras! 5
|
|
| |