Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Apsauginė Architektūra: projektas ir reagavimo į klimato kaitos poveikį atspindys.

 
1. AM    (2009 10 27 22:52)  
primine kedes Lv teritorijoje:)
 
 
2. Raimonda Sutkuvienė    (2009 10 27 22:53)  
Mindaugėli, o kur pavadinimas???? Mums sudėtingiau vertint...:)
Patiko, patiko...:)))
 
 
3. Mindaugas SNARSKIS    (2009 10 27 22:57)  
2/ Dziaugiuosi, kad patiko. Bet cia yra stotys apie kurias nederetu kalbeti, todel ir pavadinimo nerasiau.
 
 
4. skridoorolėktuvėlis    (2009 10 27 23:27)  
nei suprantu, nei estetiškai man čia:(
 
 
5. Bebras    (2009 10 27 23:28)  
plaukiojancios
 
 
6. arkanoidas    (2009 10 27 23:32)  
Neįkirtau , bet įdomiai .
 
 
7. Vilija Buivydė    (2009 10 28 01:04)  
jeee
 
 
8. Antanas M    (2009 10 28 08:16)  
pigūs kiniečių tavorai plaukia į lietuvą, valioo!
 
 
9. Aloyzas Stakelė    (2009 10 28 08:54)  
gelbėtojų bokšteliai :)
 
 
10.    (2009 10 28 13:31)  
O ką tuo norėjai pasakyti? :)
 
 
11. Laura Gedžiūnaitė    (2009 10 28 13:52)  
super!
 
 
12. Mindaugas SNARSKIS    (2009 10 28 14:21)  
10/ po darbu parasiau katik.
 
 
13. Snaržas    (2009 10 28 15:09)  
Tai che Londons lip ish Temzes per globalini atshilima ?
 
 
14. Vidas P.    (2009 10 28 18:30)  
Marsiečiai:)
 
 
15. Irena P.    (2009 11 01 22:05)  
puikiai :)
 
 
16. Adomas Svirskas    (2009 11 02 00:08)  
savotiskai cia..
 
 
17. Olga Vaikas    (2009 11 02 10:51)  
taip gyvena Londono Karlsonas :)))
 
 
18. Mindaugas SNARSKIS    (2009 11 02 17:40)  
16/ savotiskai nereiskia gerai..
 
 
19. Rolandas Butkevičius    (2009 11 02 18:43)  
primena naftos platformas. Kažkada buvau užsidegęs ten įsidarbint, sukišau krūvą pinigų tarpininkam, bet nieko nesigavo :)
 
 
20. Snaržas    (2009 11 02 23:09)  
19/gerai ,kad ir negavai ten to darbo...
http://www.youtube.com/watch?v=PQLnmdOthmA&feature=fvw
 
 
21. Martin    (2009 11 04 02:05)  
man kompozicija nelimpa, tas istrizas tolygus objektu judejimas nesukoncentruoja kompozicijos centro.
 
 
22. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 11 04 19:41)  
okodelgi ne??? :)
 
 
23. Monika Krišinaitė    (2009 11 04 22:50)  
+
 
 
24. Dianukas    (2009 11 06 12:25)  
Įdomiai+
 
 
25. Ramus    (2009 11 06 13:58)  
fain +
 
 
26. Ramūnas Snarskis    (2009 11 07 13:13)  
faina
 
 
27. Zenonas Urbonavičius    (2009 11 07 20:20)  
Garažus toks architektūrinis piešinukas +
 
 
28. Mindaugas Dryža    (2009 11 11 21:28)  
patiko
 
 
29. Laura...    (2010 04 18 17:46)  
5
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 77
Vidurkis: 4.36
Vertino vartotojų:   52
Žiūrėta kartų:   2356
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
40305
621616
1002 6
(balsai vėluoja viena para)