| |
 |
1.
(2009 10 27 14:07)
grazu!
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 10 27 14:25)
o jega ,du balioneliai :))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 10 27 15:21)
liuks labai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 10 27 15:24)
ale mergaitė tai labai neatsargiai
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 10 27 15:33)
norejimas pakilti :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 10 27 16:59)
trys?
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 10 27 18:06)
patinka, but idealu bet konstrukciju desineje (apacioje)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 10 27 19:17)
pavojinga...+4
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 10 27 19:42)
liuks :) +
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 10 27 19:46)
gerai :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 10 27 20:17)
gera sita, lyg ir matyta
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 10 27 21:57)
išdykėlė taip aukštai užsikabarojo :)))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 10 28 08:16)
1,2,3>dėkui.
4>patikinu, kad po siu kadru visi sveiki liko ;)
5> ;)
6>?
7>manau, prie idealo galima arteti, bet pasiekti vargu ;)
8,9,10>dėkui
11>panasi, bet ne si ;)
12> ;)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 10 28 10:17)
faina :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 10 28 17:45)
daug siekianti mergaitė, tikriausiai daug pasieks gyvenime :D 5+
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 10 29 11:01)
14,15>dėkui
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 11 08 21:10)
liuks+5
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 11 10 19:01)
Toks pavojingas siekis ...gali ir nusiversti ... na bet dideliam siekiui -gera ivertinima
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 11 11 11:12)
17>dekui
18>;)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 11 27 01:08)
Iš kur mergaitei tiek drąsos????:)))
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 01 12 23:17)
+10 :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 08 06 22:32)
+++
|
|
| |