| |
 |
1.
(2009 10 24 10:55)
sparnuotoji valdoma raketa :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 10 24 11:34)
katėms šakės:)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 10 24 11:37)
:))) na labai patiko :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 10 24 11:44)
:)))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 10 24 12:40)
jeeee:))
geras skrydis!
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 10 24 13:02)
Cia , tipo, kudros trojecnikai nepalieka ramybeje ... ;)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 10 24 13:30)
uoj, kokie alkani vejasi... :))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 10 24 13:45)
:-)))+
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 10 24 14:01)
Va kas Kamanu rezervate paukscius baido :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 10 24 14:54)
katinukai išsigandę regis..
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 10 24 15:03)
10/
:-),"skaitau,gal alkani labai
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 10 24 18:32)
:))+
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 10 24 19:36)
:))))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 10 24 20:50)
su palydovu :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 10 24 20:58)
Simpatiski katinai,tokie samurajiski-koviniai :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 10 24 21:25)
Vargšas Algimantas, šį kartą nukentėjusiojo vaidmeny :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 10 24 21:27)
:)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 10 24 21:39)
Su visa pagarba ,bet galiu duoti tik 4,99999999999999 :)))))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 10 24 22:08)
Kazhkaip ish kaires,prie mano darbo isikomponaves mano megstamo Autoriaus* seija...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 10 25 00:24)
Šiaundie kaime mačiau tokį vaizdelį, traktoriaaus suartoje žemėje varnos sliekinėjo, o mano kašakas iš pakrūmio jas varnavo:)+5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 10 25 01:17)
ai tokio paukštelio tai man negaila būtų kažkodėl :))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 10 25 13:04)
bandzai...
alkis didele varomoji jeg
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 10 25 21:06)
:) varnas simpatiskas
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 10 25 21:35)
20/ Kaip kate namuose, niekaip nenustoja papugos medziot. ;-)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 10 25 23:05)
Matyt, per daug įžuli ta varna buvo, kad visos kaimo katės sukilo, net
su lėktuvais..(.ko gero nugvelbė brangenybes....):::)))))5
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 10 25 23:10)
24/tai gal reikia sterilizuoti,ar kaip ten...
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 10 27 01:30)
:))))
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 10 28 10:18)
..labai raminantis ir teisingas vaizdelis...apie ką nežinau...gal apie pensininkus...;))
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 11 01 10:56)
Šakės bus varnelei, jei staigiai nepakeis krypties:)))+
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 11 02 10:53)
ech, ji skrenda ten, kur silta...
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 11 07 08:55)
:)))
|
|
| |