| |
 |
1.
(2009 10 15 23:55)
Livorno? Ech... nors tik pravažiavau kaškada pro šalį, bet toms vietovėms jaučiu nostalgiją :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 10 15 23:56)
tas pats.
gyvenau kažkada. Kažkur ten. Netoli. Ir taip pat jaučiu nostalgiją :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 10 16 00:04)
Fain
ir man atrodo gerai sukomponuotas gyvenimas
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 10 16 01:25)
ramus
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 10 16 08:43)
uoga
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 10 16 09:38)
patinka +
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 10 16 12:23)
liuks . uoga
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 10 16 12:24)
tikrai ramus, harmoningas. ir nenuobodus.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 10 16 13:42)
1,2/ Baikit nostalgikuoti, gi ir Lietuvoje siandien pilka :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 10 16 13:51)
9/nostalgija juk ne Pilkumai :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 10 16 14:07)
like the pattern on the ground, esp in B&W.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 10 16 15:56)
užsimaniau gyvai pamatyti :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 10 16 23:18)
rodos, kad liūdi... :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 10 17 11:53)
kažkuom patraukė. 5+ ;>>
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 10 17 12:26)
mano kuklia nuomone čia tiesiog pervertinta. nepaskyčiau, kad kadras kažkuom išsiskiria, o ir techniškai nelabai simetriška, rakursas pernelyg į kairę. ar čia dėl to, kad dešinėje jis dar tiesias? ką žmonės, atsižvelgiant į autorės pav., simbolizuoja irgi nelabai aišku, galbūt paštininkus :) o gal nieko. žodžiu, nepatiko, ir Gyvenimo aš čia tikrai neįžvelgiu
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 10 17 12:41)
graži perspektyva, ramybė tikra
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 10 17 12:42)
17/o mano kuklia nuomone, šiuo metu turimi du pagaliukai pats tas. Foto nei super gera, nei super bloga. Viduriukas.
Ačiū už komentarus.
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 10 17 12:44)
19/ nū tikrai kukli
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 10 18 14:00)
seniai matytas tavo stilius :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 10 18 14:47)
geras!
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 10 22 13:27)
ačiū už komentrus
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 10 26 16:11)
kvadratukai :)
|
|
| |