Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___



mano Gyvenimas.

 
1. Jurga    (2009 10 15 23:55)  
Livorno? Ech... nors tik pravažiavau kaškada pro šalį, bet toms vietovėms jaučiu nostalgiją :)
 
 
2. Luce    (2009 10 15 23:56)  
tas pats.
gyvenau kažkada. Kažkur ten. Netoli. Ir taip pat jaučiu nostalgiją :)
 
 
3. Ramune M.S.    (2009 10 16 00:04)  
Fain
ir man atrodo gerai sukomponuotas gyvenimas
 
 
4. perkunelis    (2009 10 16 01:25)  
ramus
 
 
5. Gytis Turčinskas    (2009 10 16 08:43)  
uoga
 
 
6. kaiptenbebūtų    (2009 10 16 09:38)  
patinka +
 
 
7. Edita M Perna    (2009 10 16 12:23)  
liuks . uoga
 
 
8.    (2009 10 16 12:24)  
tikrai ramus, harmoningas. ir nenuobodus.
 
 
9. Spallva    (2009 10 16 13:42)  
1,2/ Baikit nostalgikuoti, gi ir Lietuvoje siandien pilka :)
 
 
10. Luce    (2009 10 16 13:51)  
9/nostalgija juk ne Pilkumai :)
 
 
11. vic    (2009 10 16 14:07)  
like the pattern on the ground, esp in B&W.
 
 
12. anuka    (2009 10 16 15:56)  
užsimaniau gyvai pamatyti :)
 
 
13. IM    (2009 10 16 20:01)  
+
 
 
14. Voverė    (2009 10 16 20:42)  
5
 
 
15. Alla Poletaeva    (2009 10 16 23:18)  
rodos, kad liūdi... :)
 
 
16. Brigitte S    (2009 10 17 11:53)  
kažkuom patraukė. 5+ ;>>
 
 
17. skridoorolėktuvėlis    (2009 10 17 12:26)  
mano kuklia nuomone čia tiesiog pervertinta. nepaskyčiau, kad kadras kažkuom išsiskiria, o ir techniškai nelabai simetriška, rakursas pernelyg į kairę. ar čia dėl to, kad dešinėje jis dar tiesias? ką žmonės, atsižvelgiant į autorės pav., simbolizuoja irgi nelabai aišku, galbūt paštininkus :) o gal nieko. žodžiu, nepatiko, ir Gyvenimo aš čia tikrai neįžvelgiu
 
 
18. radegunda    (2009 10 17 12:41)  
graži perspektyva, ramybė tikra
 
 
19. Luce    (2009 10 17 12:42)  
17/o mano kuklia nuomone, šiuo metu turimi du pagaliukai pats tas. Foto nei super gera, nei super bloga. Viduriukas.
Ačiū už komentarus.
 
 
20. skridoorolėktuvėlis    (2009 10 17 12:44)  
19/ nū tikrai kukli
 
 
21. blunkanti    (2009 10 18 14:00)  
seniai matytas tavo stilius :)
 
 
22. Olga Vaikas    (2009 10 18 14:47)  
geras!
 
 
23. Luce    (2009 10 22 13:27)  
ačiū už komentrus
 
 
24. Asta Inciutė    (2009 10 26 16:11)  
kvadratukai :)
 
 

Kelionės
Taškai: 84
Vidurkis: 4.60
Vertino vartotojų:   35
Žiūrėta kartų:   2636
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00224
213414
0001 2
(balsai vėluoja viena para)