Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

( Jokio PS )

 
1. Aloyzas Stakelė    (2009 10 10 22:28)  
( Jokio PS ) - tada fainiai :)
 
 
2. Vladimiras N.    (2009 10 10 22:37)  
1/Garbės žodis ,nebent nukirpau naujai :)
 
 
3. mi    (2009 10 10 22:50)  
++
 
 
4. Sau    (2009 10 10 23:38)  
už neapykantą ps +3 :))
 
 
5. Vladimiras N.    (2009 10 10 23:51)  
4/Jokios neapykantos PS nejaučiu ,tai jūsų iškreiptos fantazijos vaisius :) Šita nuotrauka padaryta ,be skaitmeninių efektų o ryškinant pritaikytos natūralios medžiagos ;)
 
 
6. Sau    (2009 10 11 00:03)  
natūralios medžiagos man asocijuojasi ,nežinau kodėl , su natūraliomis trašomis...:))
manau gautųsi t.p. įdomiai
p.s. pamiršau paspausti 3; už pasiteisinimą dėl ps , rašau 4
 
 
7. Lina    (2009 10 11 00:12)  
Patinka :-)+
 
 
8. Vladimiras N.    (2009 10 11 00:17)  
6/ kaip matu kažkur tamsta, Sauliau,ant skaudaus ir tuo pačiu mielo mazolio tamstai užmyniau :)
 
 
9. Evelina Daugėlaitė    (2009 10 11 00:41)  
Už ekspermentus :)
 
 
10. St    (2009 10 11 01:12)  
+
 
 
11. Adomas Svirskas    (2009 10 11 06:55)  
nuotaika yra.
 
 
12. R.K.D.    (2009 10 11 10:17)  
Įdomus darbas-portretas, visai patiko, tai gal 5
 
 
13. IM    (2009 10 11 15:46)  
geras portretas, patiko
 
 
14. Rolandas Butkevičius    (2009 10 11 16:12)  
liuks
 
 
15. Bitė Maja    (2009 10 11 19:30)  
paprasta,bet gražu
 
 
16. Juozas Merčaitis    (2009 10 11 19:48)  
...paprastas ir nepaprastas... topinis portretas...+5
 
 
17. Ramūnas Snarskis    (2009 10 11 21:46)  
poikę
 
 
18. skridoorolėktuvėlis    (2009 10 14 19:55)  
smagu rasti daugiau vertikalių propoguotojų
 
 
19. Vladimiras N.    (2009 10 14 20:40)  
:)
 
 
20. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 10 14 22:15)  
puikus darbas
 
 
21. Snaržas    (2009 10 14 23:13)  
LabaI
 
 
22.    (2009 10 21 15:48)  
Labai gražu :) man patinka :)
 
 
23. Sau    (2009 10 22 12:30)  
8/ neypač, tiesiog nuotaika buvo tokia, be to, vyraujanti ps baimė kūdroje erzina...
beje, buvau ir 4 pamiršęs spustelt, tai dabar su procentais 5 :)))))
 
 
24. Vladimiras N.    (2009 10 22 19:35)  
23/ Linkiu neprarasti geros nuotaikos :)) o ps - tai gėris ir tai tiesa :)
 
 
25. Arunas S    (2009 10 22 20:29)  
5
 
 
26. Arturas Kupcinskas    (2009 10 23 11:52)  
+5
 
 
27. Andrius Pt.    (2009 10 26 21:26)  
Teptukas yra įrankis, su kuriuo galima nutapyti šedevrą arba nuteplioti sienas, žmogaus rankose skaitmena taip pat yra TIK įrankis....
Nuotrauka tikrai traukia savitumu.
 
 
28. Gintaras Rupšys    (2009 11 15 22:57)  
Nuotrauka puiki, kaip ir modelis :-)
 
 
29. Donatas Guzevicius    (2009 12 15 13:39)  
super
 
 
30. gintaras kasperionis    (2009 12 27 01:53)  
Grožis!
 
 
31. Antanas Kučinskas    (2010 03 13 20:47)  
taip brūkštelėti per negatyvą reikia mažiausiai būti kamikadze. O jei negrįžtamai ?
Net jei su šopu - ką tai keičia. Tai tik irankis tikslui pasiekti. Už rezultatą be klausimų 5 , o tai Saulius vis pamiršau, pamiršau...
 
 
32. Vitas    (2010 04 14 16:17)  
sita gera labai
 
 

Portretas
Taškai: 85
Vidurkis: 4.57
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   1750
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00202
501719
0000 3
(balsai vėluoja viena para)