| |
 |
1.
(2009 10 10 22:28)
( Jokio PS ) - tada fainiai :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 10 10 22:37)
1/Garbės žodis ,nebent nukirpau naujai :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 10 10 23:38)
už neapykantą ps +3 :))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 10 10 23:51)
4/Jokios neapykantos PS nejaučiu ,tai jūsų iškreiptos fantazijos vaisius :) Šita nuotrauka padaryta ,be skaitmeninių efektų o ryškinant pritaikytos natūralios medžiagos ;)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 10 11 00:03)
natūralios medžiagos man asocijuojasi ,nežinau kodėl , su natūraliomis trašomis...:))
manau gautųsi t.p. įdomiai
p.s. pamiršau paspausti 3; už pasiteisinimą dėl ps , rašau 4
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 10 11 00:12)
Patinka :-)+
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 10 11 00:17)
6/ kaip matu kažkur tamsta, Sauliau,ant skaudaus ir tuo pačiu mielo mazolio tamstai užmyniau :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 10 11 00:41)
Už ekspermentus :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 10 11 06:55)
nuotaika yra.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 10 11 10:17)
Įdomus darbas-portretas, visai patiko, tai gal 5
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 10 11 15:46)
geras portretas, patiko
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 10 11 16:12)
liuks
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 10 11 19:30)
paprasta,bet gražu
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 10 11 19:48)
...paprastas ir nepaprastas... topinis portretas...+5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 10 11 21:46)
poikę
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 10 14 19:55)
smagu rasti daugiau vertikalių propoguotojų
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 10 14 20:40)
:)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 10 14 22:15)
puikus darbas
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 10 14 23:13)
LabaI
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 10 21 15:48)
Labai gražu :) man patinka :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 10 22 12:30)
8/ neypač, tiesiog nuotaika buvo tokia, be to, vyraujanti ps baimė kūdroje erzina...
beje, buvau ir 4 pamiršęs spustelt, tai dabar su procentais 5 :)))))
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 10 22 19:35)
23/ Linkiu neprarasti geros nuotaikos :)) o ps - tai gėris ir tai tiesa :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 10 23 11:52)
+5
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 10 26 21:26)
Teptukas yra įrankis, su kuriuo galima nutapyti šedevrą arba nuteplioti sienas, žmogaus rankose skaitmena taip pat yra TIK įrankis....
Nuotrauka tikrai traukia savitumu.
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 11 15 22:57)
Nuotrauka puiki, kaip ir modelis :-)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 12 15 13:39)
super
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 12 27 01:53)
Grožis!
|
|
| |
| |
 |
31.
(2010 03 13 20:47)
taip brūkštelėti per negatyvą reikia mažiausiai būti kamikadze. O jei negrįžtamai ?
Net jei su šopu - ką tai keičia. Tai tik irankis tikslui pasiekti. Už rezultatą be klausimų 5 , o tai Saulius vis pamiršau, pamiršau...
|
|
| |
| |
 |
32.
(2010 04 14 16:17)
sita gera labai
|
|
| |