| |
 |
1.
(2009 10 08 21:33)
(-:
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 10 08 21:35)
fine
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 10 08 21:39)
eee, visada noriu alaus...
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 10 08 21:41)
:-))+
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 10 08 21:45)
smagiai.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 10 08 21:54)
per kutia vieta priima, kad taip uspaude ?
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 10 08 21:55)
pataisau....6/ kuria
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 10 08 21:58)
ką priima tai aišku ,bet...
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 10 08 22:13)
juokinga ir faina
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 10 08 23:02)
:) pas mane nemiga :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 10 08 23:14)
:)))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 10 09 00:08)
viduriuoju taip pat kaip Jūs daktare :) 5
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 10 09 01:42)
:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 10 09 02:25)
:))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 10 09 03:00)
:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 10 09 08:12)
:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 10 09 09:17)
:)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 10 09 10:38)
:))))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 10 09 12:14)
Fainai ;D
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 10 09 16:02)
labai jau isdeginta, nors kadras isties geras ;D
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 10 09 17:13)
nu skundžiuos, tualete kažkas sėdi, neina iškrapštyt
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 10 09 18:12)
nu dar tokio pinholo nemačiau :))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 10 09 18:16)
22/aš apie itaisa jos rankose :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 10 10 20:31)
dekui visiems :)
|
|
| |