Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Adomas Svirskas    (2009 10 06 20:24)  
lunch time :)
 
 
2. Vilija Buivydė    (2009 10 06 20:27)  
1/ panašiai :)
 
 
3. radegunda    (2009 10 06 20:35)  
palaima
 
 
4. Inga Inge    (2009 10 06 20:36)  
antra labaai labai!
 
 
5. abphoto    (2009 10 06 20:53)  
va čia tai šiluma . gerai
 
 
6. Emilija    (2009 10 06 21:01)  
Antra!
 
 
7. Evaldas Činga    (2009 10 06 21:18)  
:)
 
 
8. Mindaugas Buivydas    (2009 10 06 21:23)  
Labai šiltai. Bravo
 
 
9. Aloyzas Stakelė    (2009 10 06 21:29)  
Skanaus :)
 
 
10. Vilija Buivydė    (2009 10 06 22:22)  
:) ...
nuostabaus grožio moteris pasitaikė mano kelyje
 
 
11. arkanoidas    (2009 10 07 00:12)  
5
 
 
12. Edita    (2009 10 07 07:25)  
Tilta, be galo jauku ir natūralu. Šaunuolė!!!!
 
 
13. wilderness    (2009 10 07 08:09)  
mieli kadrai.
 
 
14. MG    (2009 10 07 08:11)  
Antra nuostabi. Pirmoje mamytės veido išraiška kiek idomi :)
Bet labai jaukiai abi žiūrisi.
 
 
15. AUDrius a    (2009 10 07 08:59)  
superinė serijukė, o mažiuko plaukučiai kokie ir kaip gražiai susisukę... total +5
 
 
16. Rolandas Butkevičius    (2009 10 07 10:21)  
oi, kaip mieeeeela..
 
 
17. Antanas M    (2009 10 07 10:33)  
+
 
 
18. Vilija Buivydė    (2009 10 07 12:33)  
14/ pirmoje ji sako ššššš :)
 
 
19. Julius Venslovas    (2009 10 08 11:44)  
5
 
 
20. Kafkis    (2009 10 10 16:40)  
Noras visiems patikti nugalejo. Patikote, gavote pagaliuku... Dabar jau galima ir pasimetyti nereikshmingomis frazemis :) Sekmes "kuryboje".
 
 
21. Kafkis    (2009 10 10 16:43)  
Cia i ta seimo tema, kai vaikus zindo? Toks "grozis" manau suprantamas tik pacioms mamoms. Arba 11 ish 19 komentuojanciu (vertinanciu) vyrishkos lyties atstovu. Yra dvi svarios priezastys visiems itikti: PAPAI :D
 
 
22. Vilija Buivydė    (2009 10 10 16:50)  
20/ kas vienam nereikšminga (o gal nesuvokiama), kitam naudinga ;) ne tuo adresu pataikiau matyt :)
pavojingi tie vienpagaliukiniai, turi tiek pykčio anie :)
 
 
23. Adomas Svirskas    (2009 10 10 20:50)  
21/22/ :D

Eimantai, cia speneliu nesimato, so papai "nesiskaito" - nepataikei :)
 
 
24. Kafkis    (2009 10 10 23:55)  
/23 papai ne vien ish speneliu susideda. Manau tai turetu buti zinoma tamstai. Kitu atveju sakyciau, ishsireishkete shovinistishkai.
 
 
25. Adomas Svirskas    (2009 10 11 04:07)  
24/ as ne apie sandara, Eimantai :) bet aciu, nezinojau to.
 
 
26. Kafkis    (2009 10 11 13:37)  
/25 visada prashom ;)
 
 
27. Xixiciuke    (2009 10 11 14:36)  
Gerule foto, super!5+
 
 
28. Juozas Merčaitis    (2009 10 12 09:21)  
uz antra+5
 
 
29. Donatas Guzevicius    (2009 10 12 14:36)  
gilūs momentai
 
 
30. Rūta Rylaitė    (2009 10 12 21:58)  
Pasiskaičiau komentarus, tai prajuokino :D. Man žindanti moteris tikrai neasocijuojasi su jokiu seksualumu ir kaip sako, kad kristu žvilgsnis į "papus" :)
 
 
31. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 10 13 11:57)  
geris
 
 

Serijos
Taškai: 92
Vidurkis: 4.54
Vertino vartotojų:   46
Žiūrėta kartų:   1874
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
03012
301820
2000 4
(balsai vėluoja viena para)