| |
 |
1.
(2009 09 12 17:18)
man kažkaip trečia ypač :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 09 12 18:29)
ziurisi
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 09 12 18:54)
1-2 nais, 2-3 man nereikalingos, ale koks skirtums nu (-:
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 09 12 19:14)
3/ o man ir 4-rių atrodė per mažai :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 09 12 20:53)
Liuks
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 09 12 21:31)
Puiku
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 09 12 22:13)
nu nais
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 09 13 03:06)
gerai cia, 5.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 09 13 12:30)
ma tai če tink labai ...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 09 13 13:20)
prisamarliakinta. bet - smagiai ziurisi.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 09 13 14:14)
kažkas spalvinio gavosi
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 09 13 14:17)
labai man patiko serija
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 09 13 14:25)
Geras. spalvos geros
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 09 16 19:47)
Puikiai !
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 09 17 08:54)
Savotišai įdomiai žiūrisi 5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 12 11 10:40)
puiki serija, tiesiog puiki
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 01 25 21:53)
Geai, labai plastiška serija.
Sužavėjo.
O ir kiti darbai originalūs ir tikri.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 04 21 17:27)
+5
|
|
| |