| |
 |
1.
(2009 09 07 19:19)
penki
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 09 07 19:44)
Jep kardelis :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 09 07 19:46)
šits kards yr matęs
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 09 07 20:23)
:))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 09 07 20:41)
duokle Lietuvos religijai
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 09 07 20:53)
nesa nesa vainikaicius :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 09 07 20:56)
t.y. 5:)))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 09 07 20:57)
Pazadu siam darbui 1 vieta, jei snd turkus sumusim!!!:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 09 07 20:59)
Gerulė beizbolkė :)))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 09 07 21:00)
:)))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 09 07 21:17)
3 nuo manes. krepshiniui.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 09 07 21:45)
cha
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 09 07 22:02)
galingas ginklas
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 09 07 22:11)
lie tu vaaaaaaaaaaaaaaaalaus:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 09 07 22:14)
:)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 09 07 22:26)
siūlau užpatentuoti šį pergalės butelį...:))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 09 07 23:02)
sakot antra religija. aga. isitikinau. ishejau i balkona parukyti, girdzhiu kamynai meldzhiasi ' eik tu ...' ir panashiai
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 09 07 23:02)
Tinka labai siai minutei.
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 09 07 23:24)
Geras "kardkrepšiobolas"- na ir fantazija, liux Algimantai...:))))5
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 09 07 23:57)
prie ko cia tas kalavijas? jau tuomet vezda darytumet
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 09 08 00:32)
o Algimantai, beja aptikau internete shitoki pat pieshini,
ar nezinojote kad plagijuoti ir vogti svetimus darbus yra negerai?
http://art.scene.lt/process.php/page.workinfo;work.137203
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 09 08 00:56)
23/ na ,linksminkis-linksminkis...
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 09 08 01:16)
Jus Algimantai kazka supainiojot, tai ne ash o jus "linksminates" gal kaip nors paaishkinsit kaip cia taip gavosi?
ash tik savo pastabumo deka aptikau toki idomu darbu panashuma. del to ir norejau ishsiaishkinti.
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 09 08 02:36)
Na bet tiek to, paprashiau kad ishrtintu ta darba, kad neeskaluoti problemos (pagaliau tai jusu asmeninis sazines reikalas)
pakalbekime apie pati darba, noretusi paanalizuoti ji ish estetines puses.
regiu algimantai kad objiekta pieshete su liniuotes ir cirkulio pagalba, kas nera gerai, na ir pats objiektas (atsiprashant) labiau primena faloimitatoriu su hiperbolizuota varpa (ir vel atsiprashant) kita karta kada juokausite, pameginkite i karikatura zvelgti ne tik ish semantines ,bet ir ish estetines puse.
nes vaizdelis tikrai nekoks, vulgarokas...
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 09 08 02:40)
kitaip tariant ka nupieshet ta ir turime (turiu omeny rungtyniu rezultata)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 09 08 02:44)
nupieshet klyzmute , va musu vyrams ja ir itaise.
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 09 08 05:36)
...kad tik toliau nujoti,nenukristu nuo zirgo...:)+
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 09 08 08:25)
lietuviškas ginklas .. dugiau nieko ir nebelieka......
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 09 08 08:39)
26/27/28/ gerpeemasis,jau nebe Pilnatis ,jau Delchia laikas butu aprimti...
pazhiurejus i laika,kada rashyti komentarai ,matau mano "mianas" tamsta visgi jaudina...
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 09 08 08:43)
/25/26/27/28/ nu juokas tikrai, monologas:))))))
Algimantai, 5, taikliai
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 09 08 08:45)
Algimantai, jus pagal menulio fazes gyvenate, ir kitiems ta pati siulote? gal neverta, manes nevylioja perspektyvos tapti tokiu kaip jus. (bet aciu)
o del jaudulio kuri sukelia jusu "menas" jus teisus, sunku ziureti kaip jus beskonybe platinate promoniniais kiekiais.
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 09 08 08:50)
beja dar patarimas jums, jei jau pradejote dazyti kompjuteriu savo shedevrus, ishmokite naudotis lejareis, tai palengvins jusu triusa. nes tas simboliukas tulsuose "kibirelis" truputi kitaip naudojamas, pameginkite helpus pasiskaityti.
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 09 08 08:56)
beja Algimantai shia savaite kaiptik pilnatis, jusu bioritmai truputi skuba, arba sheip pavarges esate, pasitarkite su savo sheimos daktaru, gal gydosi.
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 09 08 09:04)
35 komentaro autoriau,kai naktinesite,ilsindamas akeles nuo monitoriaus ekrano ,zhvilgtelekit pro langa ,pietiniame dangaus skliauto dalyje pamatysite shvytinti objekta ,tuo pachiu isitikinsite ,kad jau Delchia.
beje ,kad naktinejat,imenu tamstos "perliuka',apie "Kudra" ir maniia: Anderzak
// 2009.09.08 01:07
na SnAarglimantas kudroje ne toks dosnus, itakingas jis ten labai :)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 09 08 09:05)
36/imetu*
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 09 08 09:12)
o jus matau nauja pseudonima sau priskyrete, labai idomu.
ir ka jus tuom norejote pasakyti? kad esate SnArglimantas, ar tai kad esate itakingas kudroje ?
|
|
| |
| |
 |
39.
(2009 09 08 09:15)
38 komentaro autoriau-tamstai geiau zhinot...
|
|
| |
| |
 |
40.
(2009 09 08 09:21)
zinot geriau ka?
|
|
| |
| |
 |
41.
(2009 09 08 09:22)
ash ten apie snarglimanta kalbejau, o jus cia prie ko gerbiamas moestre?
ar daznai sau vaidenates internete?
|
|
| |
| |
 |
42.
(2009 09 08 09:27)
kudros bendruomeneje yra toks snarglimantas, tik atjungtas dabar, mes apie ji kalbejom, todel neaishku ka tuo komentaru norejot pasakyti, gal visgi paaishkinsit man.
|
|
| |
| |
 |
43.
(2009 09 08 09:32)
gal jums Algimantai kokistai kleptomanijos priepuolis ir jus dabar jau taikotes pasisavinti snarglimanto nicka? plagijato per mazai pasirode, ar kaip ?
|
|
| |
| |
 |
44.
(2009 09 08 09:33)
43/koktu :-/
|
|
| |
| |
 |
45.
(2009 09 08 09:36)
na tai zinoma, priciuptas antra karta esate, kur gi nebus koktu.
|
|
| |
| |
 |
46.
(2009 09 08 10:41)
ALGIMANTAI, TRINKITE SHITA KLYZMA SU PRAPIELERIU, BO KOKTU ZIURETI!!!
|
|
| |
| |
 |
47.
(2009 09 08 11:07)
http://art.scene.lt/process.php/page.workinfo;work.137209
|
|
| |
| |
 |
48.
(2009 09 08 11:09)
Ant kalno mūrija, pakalnėj...
Gerai kad aš ne to tikėjimo, užjaučiu visus :)
Beje, šiandien http://day.lt/diena/2009.09.08
|
|
| |
| |
 |
49.
(2009 09 08 11:14)
nu, ir kalendoriuje net parashyta, kad pilnatis.
|
|
| |
| |
 |
50.
(2009 09 08 14:57)
labai neblogai, kad turkai isude ereliams :)
|
|
| |
| |
 |
51.
(2009 09 08 15:56)
ko judu taip pjaunatės tarpusavyje, kuom nepasidalinot?:)))) Numanau, kad viskas prasidėjo ne čia (pagal nuorodas). Baikit, būkit vyrai:)
|
|
| |
| |
 |
52.
(2009 09 08 21:11)
..na taip..moteros meluoja geriau...:))
|
|
| |
| |
 |
53.
(2009 09 09 00:22)
51< ishtryniau beviaik visus savo darbus ish kudros del Algimanto leksikos
|
|
| |
| |
 |
54.
(2009 09 09 00:27)
palikau tik 3 (pacius graziausius)
|
|
| |
| |
 |
55.
(2009 09 09 08:25)
53/ o visai be reikalo, nes tikrai buvo puikių darbų. Oi, kokie jūs, menininkai, esate jautrūs ir lengvai pažeidžiami...labai gaila, nes nespėjau nei vieno išsisaugoti pas save:(
|
|
| |
| |
 |
56.
(2009 09 09 12:19)
mes ne jautrus mes abejingi ir principingi. ir ne menininkai mes, o profai.
|
|
| |
| |
 |
57.
(2009 09 09 15:01)
53/ i darbus ne tik Algimantas ziuri...ir apie kitus pagalvokit :)
|
|
| |
| |
 |
58.
(2009 09 09 15:17)
Gintaras galėtų Palestinai ir Izraeliui pasitarnauti, jame įžvelgiu derybininko ir taikdario talentą.
|
|
| |
| |
 |
59.
(2009 09 09 15:29)
58/ prastas iš manęs derybininkas, jei tokie rezultatai (ištrinti darbai), bet už gerą žodį, ačiū:)
56/ jūs abu esate profesionalūs menininkai, o profu save vadina ir samdomi žudikai:)))) Ką reiškia jaunystė, ambicijos ir principai nepalaužiami:)
|
|
| |
| |
 |
60.
(2009 09 09 15:44)
gerai turėtų "lipt" tas bambalis jeigu gerai uzsimojus taip... :)))
|
|
| |
| |
 |
61.
(2009 09 10 11:46)
59< nesame jauni esam gerai ishsilaike, o kad samdomi zudikai profai, tai anoks cia stebuklas, visose srityse ju yra.
57> niekuom negaliu padeti, dekokite Algimantui. jis labai to norejo, o man negaila.
|
|
| |
| |
 |
62.
(2009 09 10 20:39)
Mintis yra!!!
|
|
| |
| |
 |
63.
(2009 09 12 10:09)
3 3.5 4 4.5 5
6 0 0 0 2
|
|
| |
| |
 |
64.
(2009 09 12 10:55)
http://www.youtube.com/watch?v=SPjqEs_h2Go
|
|
| |
| |
 |
65.
(2009 09 14 08:02)
klizma.
|
|
| |
| |
 |
66.
(2009 09 14 16:51)
kuoka :))
|
|
| |
| |
 |
67.
(2009 09 16 19:40)
Gražus piešinys ;)+
|
|
| |
| |
 |
68.
(2009 09 17 18:44)
Tai , kad ant atbulo asilo jojo .... :(
O darbas liux ...
|
|
| |
| |
 |
69.
(2009 09 18 18:25)
:D
|
|
| |
| |
 |
70.
(2009 09 19 00:34)
kam ginklas kam kryzius :)
|
|
| |
| |
 |
71.
(2009 09 21 22:31)
Tai štai dėl ko mum nekrito,tiksliau iš rankų kamuolys krito:)
|
|
| |