| |
 |
1.
(2009 08 19 19:11)
Kerintis zvilgsnis :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 08 19 19:23)
Jei būtų spalvota, sakyčiau, kad kaip iš filmo "My Blueberry Nights", bet vistiek penki:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 08 19 19:24)
3/ ilgai negalejau apsispresti katra deti j/b ar spalvota :) dekui
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 08 19 19:28)
Gera
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 08 19 20:13)
Labai Labai gražu
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 08 19 20:27)
Labai :-) +5
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 08 19 21:14)
dekui ;)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 08 19 21:33)
ciotka. ir toks kzkoks intymus fotografuojancios zvilgsnis i ja - tas patiko.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 08 19 21:39)
uzkerejo
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 08 19 23:06)
yra žvilgsny žavesio
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 08 20 00:41)
+5
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 08 20 06:19)
dekui :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 08 20 16:22)
liuks..
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 08 20 17:33)
grazios lupos+5
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 08 20 17:58)
aciu
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 08 20 18:22)
fain visai :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 08 20 19:14)
aciu ;)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 08 20 19:17)
Labai patinka žiburiukai.
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 08 25 17:25)
Dieviska +5
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 08 25 23:09)
gražus portretas
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 09 09 18:03)
Dėkui :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 09 10 07:43)
lūpos galėtų neblizgėti, 4,5
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 09 13 18:05)
keleta sekundziu net akiu negalejau atplest:D
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 09 13 18:06)
\26 o man patinka kad jos blizga:)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 09 29 15:26)
geras portretukas
+
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 09 30 23:21)
lūpos ir akys galėtų neblizgėti, arba blizgėti skirtingai, bet jei jau blizga - tai tegu.+
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 10 11 12:17)
nuostabi
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 10 20 19:49)
ačiū :)
30/ papasakok apie skirtingą blizgesį juodai baltoje fotografijoje :)) kaip tai turėtų šioje foto atrodyti?
|
|
| |