Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Edvinas Ciras    (2009 08 19 19:11)  
Kerintis zvilgsnis :)
 
 
2. Inga Inge    (2009 08 19 19:19)  
:)
 
 
3. cruxman    (2009 08 19 19:23)  
Jei būtų spalvota, sakyčiau, kad kaip iš filmo "My Blueberry Nights", bet vistiek penki:)
 
 
4. Gintarė D.    (2009 08 19 19:24)  
3/ ilgai negalejau apsispresti katra deti j/b ar spalvota :) dekui
 
 
5. Eugene    (2009 08 19 19:28)  
Gera
 
 
6. Gerda!    (2009 08 19 20:13)  
Labai Labai gražu
 
 
7. Lina    (2009 08 19 20:27)  
Labai :-) +5
 
 
8. Gintarė D.    (2009 08 19 21:14)  
dekui ;)
 
 
9. Gaziulka    (2009 08 19 21:33)  
ciotka. ir toks kzkoks intymus fotografuojancios zvilgsnis i ja - tas patiko.
 
 
10. Edma    (2009 08 19 21:39)  
uzkerejo
 
 
11. solitary    (2009 08 19 21:43)  
+
 
 
12. Hermis Preikštas    (2009 08 19 23:06)  
yra žvilgsny žavesio
 
 
13. arkanoidas    (2009 08 20 00:41)  
+5
 
 
14. Gintarė D.    (2009 08 20 06:19)  
dekui :)
 
 
15. Petras T.    (2009 08 20 07:10)  
+
 
 
16. Rolandas Butkevičius    (2009 08 20 16:22)  
liuks..
 
 
17. Priežastis    (2009 08 20 17:33)  
grazios lupos+5
 
 
18. Gintarė D.    (2009 08 20 17:58)  
aciu
 
 
19. Adomas Svirskas    (2009 08 20 18:22)  
fain visai :)
 
 
20. Gintarė D.    (2009 08 20 19:14)  
aciu ;)
 
 
21. L.P.    (2009 08 20 19:17)  
Labai patinka žiburiukai.
 
 
22. Andrius S.    (2009 08 25 17:25)  
Dieviska +5
 
 
23. IM    (2009 08 25 23:09)  
gražus portretas
 
 
24. St    (2009 09 09 13:06)  
5
 
 
25. Gintarė D.    (2009 09 09 18:03)  
Dėkui :)
 
 
26. Antanas M    (2009 09 10 07:43)  
lūpos galėtų neblizgėti, 4,5
 
 
27. Gabrielė    (2009 09 13 18:05)  
keleta sekundziu net akiu negalejau atplest:D
 
 
28. Gabrielė    (2009 09 13 18:06)  
\26 o man patinka kad jos blizga:)
 
 
29. Vitalijus Medelis    (2009 09 29 15:26)  
geras portretukas
+
 
 
30. koja voro    (2009 09 30 23:21)  
lūpos ir akys galėtų neblizgėti, arba blizgėti skirtingai, bet jei jau blizga - tai tegu.+
 
 
31. Olga Vaikas    (2009 10 11 12:17)  
nuostabi
 
 
32. Gintarė D.    (2009 10 20 19:49)  
ačiū :)
30/ papasakok apie skirtingą blizgesį juodai baltoje fotografijoje :)) kaip tai turėtų šioje foto atrodyti?
 
 

Portretas
Taškai: 89
Vidurkis: 4.58
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   2281
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00041
314518
0001 3
(balsai vėluoja viena para)