Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Adomas Svirskas    (2009 08 18 19:50)  
isties graziai grazus rytas
 
 
2. Kristina Petrošių    (2009 08 18 20:06)  
kaip norėčiau netingėti ir atsikelti ir pamatyti tokį rytą.. rytoj gal pavyks.. nes dirbu ten..:)))
 
 
3. jurga    (2009 08 18 20:08)  
2/ užtenka pusvalandžiu anksčiau į darbą išvažiuot ;)
 
 
4. Kristina Petrošių    (2009 08 18 20:14)  
nu žinai.. ir taip keliuos šeštą, iš namų išvažiuoju septintą, kad spėčiau nuvežti kai ką į darželį..:)
 
 
5. Loreta J.    (2009 08 18 20:18)  
Ir aš norėčiau, bet garantuotai neatsikelčiau:)
 
 
6. Kristina Petrošių    (2009 08 18 20:36)  
aš vieną kartą esu atsikėlus anksti ryte specialiai fotografijos tikslais. sunku buvo, bet kaip faina vienai pasivaikščiot.. bet dažnai man neišeitų - kasdieninė rutina užmuša norą.
 
 
7. jurga    (2009 08 18 20:42)  
aha, tikrai žiauriai faina taip pasivaikščiot po miestą :) sunku keltis, bet verta :)
 
 
8. radegunda    (2009 08 18 20:44)  
gražu čia šioje aikštėje:)
 
 
9. Rūta Urbonaitė    (2009 08 18 22:19)  
Labai jaukus rytas :)
 
 
10. Edita    (2009 08 18 23:49)  
Puikus vaizdelis
 
 
11. Aurelija.    (2009 08 19 01:19)  
ir tokio vaizdo pasiilgau.... :)
 
 
12. Arturas Kupcinskas    (2009 08 19 07:59)  
+5
 
 
13. wilderness    (2009 08 19 12:04)  
Vis dėl to artėjantys rudens rytai turi savų privalumų :)
 
 
14. Ray    (2009 08 19 13:17)  
gaila, kad dar neinu į darbą, gal ir aš anksčiau atsikelčiau... labai gražus rytas
 
 
15. Mindaugas Bernatonis    (2009 08 19 13:57)  
2-7/ kasdien matau tą aikštę (nusibodus ji jau; kada gi pagaliau pradės rekonstruot rimtai?), bet va toks rūkas jau būna išgaravęs, nes keliuosi 7, aikštę matau 8 val. ryte :) Jurga, kitą sykį per rūką geriau su fotiku paklajok Užupyje ar Neries slėniu - vaizdelių dar geresnių pagausi.
 
 
16. jurga    (2009 08 19 14:08)  
15/ :) sutinku, bet ta aikštė man pakeliui į darbą. o jei į Užupį eit, tada jau tikrai gerokai anksčiau keltis reikia.
 
 
17. Gaziulka    (2009 08 19 16:02)  
mano Domuko "žaidimų aikštelė":) (darželis be kiemo, tai ten eina:)
 
 
18. Rolandas Butkevičius    (2009 08 19 19:26)  
labai liuks
 
 
19. Vilija Buivydė    (2009 08 20 22:25)  
lengviausia būtų tiesiog neiti miegoti, tada keltis nereikia :D
 
 
20. Olga Vaikas    (2009 08 22 13:44)  
tikrai grazus tavo rytas. 5
 
 
21. U.M    (2009 08 22 22:25)  
5
 
 

Miestas
Taškai: 75
Vidurkis: 4.70
Vertino vartotojų:   29
Žiūrėta kartų:   2126
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10032
003411
0000 4
(balsai vėluoja viena para)