| |
 |
1.
(2009 08 18 19:50)
isties graziai grazus rytas
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 08 18 20:06)
kaip norėčiau netingėti ir atsikelti ir pamatyti tokį rytą.. rytoj gal pavyks.. nes dirbu ten..:)))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 08 18 20:08)
2/ užtenka pusvalandžiu anksčiau į darbą išvažiuot ;)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 08 18 20:14)
nu žinai.. ir taip keliuos šeštą, iš namų išvažiuoju septintą, kad spėčiau nuvežti kai ką į darželį..:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 08 18 20:18)
Ir aš norėčiau, bet garantuotai neatsikelčiau:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 08 18 20:36)
aš vieną kartą esu atsikėlus anksti ryte specialiai fotografijos tikslais. sunku buvo, bet kaip faina vienai pasivaikščiot.. bet dažnai man neišeitų - kasdieninė rutina užmuša norą.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 08 18 20:42)
aha, tikrai žiauriai faina taip pasivaikščiot po miestą :) sunku keltis, bet verta :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 08 18 20:44)
gražu čia šioje aikštėje:)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 08 18 22:19)
Labai jaukus rytas :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 08 18 23:49)
Puikus vaizdelis
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 08 19 01:19)
ir tokio vaizdo pasiilgau.... :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 08 19 07:59)
+5
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 08 19 12:04)
Vis dėl to artėjantys rudens rytai turi savų privalumų :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 08 19 13:17)
gaila, kad dar neinu į darbą, gal ir aš anksčiau atsikelčiau... labai gražus rytas
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 08 19 13:57)
2-7/ kasdien matau tą aikštę (nusibodus ji jau; kada gi pagaliau pradės rekonstruot rimtai?), bet va toks rūkas jau būna išgaravęs, nes keliuosi 7, aikštę matau 8 val. ryte :) Jurga, kitą sykį per rūką geriau su fotiku paklajok Užupyje ar Neries slėniu - vaizdelių dar geresnių pagausi.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 08 19 14:08)
15/ :) sutinku, bet ta aikštė man pakeliui į darbą. o jei į Užupį eit, tada jau tikrai gerokai anksčiau keltis reikia.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 08 19 16:02)
mano Domuko "žaidimų aikštelė":) (darželis be kiemo, tai ten eina:)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 08 19 19:26)
labai liuks
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 08 20 22:25)
lengviausia būtų tiesiog neiti miegoti, tada keltis nereikia :D
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 08 22 13:44)
tikrai grazus tavo rytas. 5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |