| |
 |
1.
(2007 08 13 15:03)
shaunuole.grazhiai vyra parodei
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 08 13 15:06)
;-)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 08 13 15:09)
na tikrai nepasakychiau,kad spalvota juosta pervesta i bespalve.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 08 13 15:10)
juosta b. spalvota
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 08 13 15:12)
Šiam kadrui nieko netrūksta.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 08 13 15:13)
tai vat ka ir sakau.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 08 13 15:39)
na Marijau, bet ir nepasakytum, kad cia j/b juosta
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 08 13 15:43)
MP,zhinok pasakychiau ir jei butu parashyta net silverprint ir tai nesuabejochiau.labai jau daug tonu.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 08 13 15:46)
Puikus darbas ir modelis.
Gal konvertuojant i jb , spalviniai kanalai nuo tampymo pridejo triuksmo, bet cia jis pavirto i vertinga gruda :)
5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 08 13 15:49)
Gerai gavos :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 08 13 15:53)
del tonu sutinku, bet va "grudas" isduoda
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 08 13 15:53)
bet siaip tai ka as cia- 5
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 08 13 18:52)
puiku, daugiau vyrukų :)+
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 08 13 21:16)
O cia Zanetos vyras? :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 08 13 21:28)
16/ ar mano atsakymas itakos Tavaja kritika?:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 08 13 21:32)
wow, vienas geriausių mano matytų j/b portretų.. Ir žvilgsnis, ir technika ir tttt. Man pavyzdys, kad ir juodabaltė nuotrauka gali būti "spalvota", t.y. pustonių gausa. super!
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 08 13 21:44)
kaaaip Jums aciu visiems:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 08 13 22:14)
Labai grazus ir vyriskai romantiskas portretas.....
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 08 14 04:48)
liuks
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 08 14 08:54)
Nenorintis matyti pavojingai priartėjo prie pagrindinio, gebančio matyti, ir prie viso gausaus tokių pačių vyrukų būrio. Žaneta, aš už tai, kad vyrai matytų! Kaip gerai, kad dar turiu išsisaugojusi pastiprinimo jam – 5 palytėjusiam Žanetą žvilgsniu. Pirmyn!
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 08 14 08:57)
Viktorija:)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 08 14 11:27)
patrauklus
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 08 15 12:26)
zvilgsnis toks zudantis...o taip noretus is vyro akiu aistra isvysti o ne zudyma:(
Portretas labai geras, stiprus, kalbantis
|
|
| |
| |
 |
25.
(2007 08 16 09:54)
kaip iš močiutės albumų
|
|
| |
| |
 |
26.
(2007 08 16 13:05)
Va buntent nuotrauka kaip is seno knygos apsakymo....
|
|
| |
| |
 |
27.
(2007 08 16 23:28)
Ne kiekvienas tokiu žvilgsniu gali palytėti +
|
|
| |
| |
 |
28.
(2007 08 17 09:32)
-Tavo veidas matytas anksciau, pirstai jauciau salti, tarsi ji lieciau-
Bruzile, Tavo komentaras primine "Siaures krypti":)
http://www.hardcore.lt/mp3/Siaures%20Kryptis/Netiekto/ Nr.2
|
|
| |
| |
 |
29.
(2007 09 21 15:14)
sitas personazas galejo apsirengti vesterno drabuziais. t.y. marskiniais su sleikomis... nors ir nuotraukoje butent panasiai atrodo lyg butu taip apsirenges
|
|
| |
| |
 |
30.
(2007 09 21 15:20)
29. pritariu
|
|
| |
| |
 |
31.
(2007 09 21 15:24)
29/pritariu
|
|
| |
| |
 |
32.
(2007 09 21 15:28)
29-31/ nemegstu vesternu:(
|
|
| |
| |
 |
33.
(2007 12 26 18:55)
žvilgsniu nužudyti ..
supppper portretas .
|
|
| |