| |
 |
1.
(2009 08 05 08:23)
Liuks!
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 08 05 09:03)
grazu, tik nublasko jausma kaire 4.5
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 08 05 09:43)
grožis..:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 08 05 11:22)
gera ziureti tokias nuotraukas :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 08 05 11:25)
2/ man panašu į verčiamą knygos lapą,todėl ir palikau;)
ačiū
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 08 05 12:51)
Kokia graži draugystė :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 08 05 13:24)
Mielai ir linksmai;)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 08 05 13:59)
Gera tureti drauge... :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 08 05 14:48)
gražiai :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 08 05 15:13)
stipri draugyste :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 08 05 15:31)
Labai....
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 08 05 16:15)
labai nuoširdžiai :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 08 05 17:29)
Labai miela:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 08 05 20:43)
miela ir nuoširdu :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 08 05 20:48)
abi labai grazios
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 08 05 23:17)
liuks labai
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 08 06 00:24)
laabai jauku ir tikra
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 08 06 10:09)
labai graži nuotrauka!
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 08 14 16:37)
jaukiai :)
|
|
| |