Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Didžiojo dviuodegio ( Cerura vinula ) vikšras

 
1. Arūnas Eismantas    (2007 08 05 15:52)  
Kažkoks NSO :))
 
 
2. Saulius    (2007 08 05 16:04)  
Grazuoli kok :)
 
 
3. Juozas Merčaitis    (2007 08 05 16:53)  
:-)
 
 
4. Aivaras Povilaitis    (2007 08 05 17:04)  
:) va koks simpatiskas...
 
 
5. Nerijus    (2007 08 05 17:07)  
super !
 
 
6. Erika B.    (2007 08 05 18:10)  
grožis 5
 
 
7. lashiuke    (2007 08 05 18:47)  
oho!!! o kaip kažin atrodo tai kas jo išsirita :)
 
 
8. Miau    (2007 08 05 19:20)  
koks dekoratyvus viksras!!...
 
 
9. vaitieka    (2007 08 05 19:52)  
niami niami :)
 
 
10. Ramūnas Blavaščiūnas    (2007 08 05 19:56)  
:)
 
 
11. Dovilė Čižaitė    (2007 08 05 19:58)  
grazus skafandras pas ji :) pries pora sav toki pat ateivi teko pagauti Latvijos pajuryje, tik pozuoti nebuvo nusiteikes :)
 
 
12. Robis    (2007 08 05 20:10)  
ogo... !!
 
 
13. Walldis    (2007 08 05 20:34)  
Och .... koks grazuolis ... +5
 
 
14. Mindaugas Dryža    (2007 08 05 21:32)  
+++
 
 
15. Daiva Kielė    (2007 08 05 22:58)  
gražus, +
 
 
16. Julius M    (2007 08 06 00:14)  
Fantastika kadras, atrodo jog tuoj tuoj isroplios pro ekrana ant klaviaturos :) labai grazus mazytis padarelis
 
 
17. Altijus    (2007 08 06 00:20)  
Taip,taip,taip!!!
 
 
18. abphoto    (2007 08 06 08:17)  
gražuolis:))
 
 
19. egzo    (2007 08 06 08:38)  
ji turbūt labai neskani:)
 
 
20.    (2007 08 06 10:39)  
!!!+
 
 
21. Zenonas Urbonavičius    (2007 08 06 11:04)  
Rubuilis:)
Tenka tokį matyt gamtoj, gražios spalvos ir rankutes dar kokias turi:)))
 
 
22. solitary    (2007 08 06 11:33)  
+
 
 
23. Ignas Butėnas    (2007 08 06 12:18)  
nerealiai... puiki optika...
 
 
24. Rimantas Steponavičius    (2007 08 06 18:35)  
O aš dar svarsčiau ar dėti savo žaliajį... :) Toli jam iki tokio šedevro...
 
 
25. Kriste P.    (2007 08 07 15:01)  
makiazas geras:) matyt buvo pas Viktorija uzsukes pries fotosesija:)
 
 
26. Aivaras Banevičius    (2007 08 07 16:46)  
5+
 
 
27. Lukas Jonaitis    (2007 08 07 19:48)  
+5
 
 
28. Lukas Jonaitis    (2007 12 13 20:29)  
Isties tai kadras tikrai nerialus :) Tokiu tik uzsienio tinklapiuose gali pamatyt :)
Vis stebiuosiu tai medvarles, tai viksrus iamzinate, visokias retenybes ir t.t... Bravo...
 
 
29. Miglute    (2007 12 25 03:39)  
ou geras sliekas,prajuokino
 
 

Macro
Taškai: 81
Vidurkis: 4.72
Vertino vartotojų:   34
Žiūrėta kartų:   2533
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20024
001216
1001 5
(balsai vėluoja viena para)