| |
 |
1.
(2009 07 05 15:48)
nu man labai patinka:))
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 07 05 15:53)
aha :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 07 05 16:06)
ydomiai.man tas žmogeliuaks primena "budą" ((:
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 07 05 16:37)
3/..."budą" jūros dugne :))) įdomiai "susidorota" ;)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 07 05 17:28)
bez komentarov +5
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 07 05 20:06)
svelnios spalvos...keista ir nebudinga jums. 5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 07 05 23:35)
Nu nezhinau,nu radikaliaikonkrechiainekaiptaubudinga, nu peeeenki !
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 07 06 09:17)
Kazkoks japoniskas subtilizmas+lietuviskas minimalizmas=kompoegzorcizmas
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 07 06 15:34)
:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 07 07 00:24)
Malda akvariume....be žuvyčių, nes jos labai blaško...555
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 07 08 08:05)
5+
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 07 09 16:51)
Buda medituoja su saules zuikuciais:) grazu, ne tavo stiliukas, bet grazu:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 07 09 16:57)
Smagu pamatyt ivairesniu stiliuku, smagus pastelinis abstraktas tai yra ir man jis patinka
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 07 09 22:24)
13/14 dekui jums :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 07 09 22:25)
10/11/12 dekui :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 07 10 10:28)
liuks :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 07 11 13:44)
Idomiai luzta sviesa... puikiai
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 07 11 17:21)
švelnus darbas
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 07 11 22:34)
paishybai neturi laiko ? :-)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 07 12 17:35)
nu čia tu pavarei +5
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 07 14 10:36)
gražu:)+
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 07 20 18:06)
:) +
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 07 25 20:50)
Naujam stiliuje ...gerai ...
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 07 26 00:04)
Gera meditacija+
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 07 27 00:06)
kaip joga
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 08 04 22:57)
gerai cia
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 09 06 20:18)
perdaug fotoshopo+3
|
|
| |