| |
 |
1.
(2009 06 30 19:27)
jo, su tokia madam piestukas arba stovi labai arba ne, tavo atveju matau, kad jau ne be )))))+
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 06 30 19:29)
uzsitrauket savo muzos nemalone...piestukai piestukai, o valgyt ka??????????????
zinosit dabar :))))))))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 06 30 19:32)
Linksmai:DDD+5
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 06 30 19:45)
BE KOMENTARU 5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 06 30 19:53)
muza ginkluota
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 06 30 20:00)
och ta muza:))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 06 30 21:14)
:)))) ale kokia ji faina
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 06 30 21:19)
7/Elenele-ElenelE...
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 06 30 21:22)
/8 :) nebe..
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 06 30 21:39)
Mūza...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 06 30 21:49)
kokia ta Mūza bebūtu bet vistiek ji sava ir brangi :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 06 30 22:09)
Linksma :) +
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 06 30 22:59)
nenuostabu, kad pieshtukas nulinko
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 06 30 23:41)
Geraaaaa.
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 07 01 00:28)
cha, cha , cha:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 07 01 01:06)
:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 07 01 07:22)
14/15/Algimantą suėst ketina, o Ramūns su Mindaugu juoku netrivo ... kas par žmonys tie Snarskiai ?
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 07 01 08:40)
17 .... :))))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 07 01 10:04)
17/ kai ishsivaduosiu ish "regztuko","sietkos",rezginio"-nueisiu prie Ramuno naujausios nuotraukos ir uzhdesiu +3 :-(
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 07 01 10:48)
19/ nereikia, Algimantai - jie tik iš pavydo taip juokiasi: ar juokai, kad tokia atsidavę Mūza tamstą saugoja :0
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 07 01 11:12)
Ja-ja ,Alla, ai knouv...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 07 01 16:53)
cha
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 07 01 19:00)
cha cha :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 07 01 23:03)
Oi tas moteriskas pradas,
tikrai apgaulingas
atrodo smulkutis
taciau asmenu daug...
nezinai kada smogs....
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 07 02 00:18)
fain :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 07 02 00:26)
..jaučiu bus tvanki naktis...:)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 07 03 01:34)
:) +
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 07 05 22:59)
Nu tikrai čia ne mūza. Arba žmona, arba uošvienė... ;-))) Mūzos ne tokios gi griežtos būna... :-Q
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 07 06 22:29)
Oi tu, mano mūza,
Būk man gailestinga,
Nekankink manęs,
O gal dar pasimy.....555
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 07 07 22:17)
oj, Algimantai, Algimantai...:))) neminėk Mūzos vardo be reikalo ;) tuomet ir nebūsi "regztuke", "sietkoj", "avosjkoj" (prisiminiau, kad yr tokis žodis) su pieštuku... dantyse ;)))
:))) šitą į kolekciją sau imu :)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 07 07 22:32)
30/ :-)
achiu muza,isirashysiu savo ruozhtu Jus i zhaliaja uzhrashu knygute :-)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 07 07 22:39)
31/ antrą kart į tą žaliąją..? ;) (pamenu, jau vieną syk sakėt, kad įsirašėt) :)))
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 07 07 22:45)
32/dabar tikrai irashysiu ,ana karta ash Jus apgavau,dabar irashysiu :-),nes perzhiurejau Jusu visgi neirashiau :-P
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 07 08 01:11)
:)))
jei galima, be "Jus"... juk aš dar jauna ;) :P
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 07 11 14:53)
:+))))))
|
|
| |
| |
 |
36.
(2010 01 12 18:26)
geri darbai :)
|
|
| |