| |
 |
1.
(2009 06 23 17:12)
Jau nuo pirma ir antro darbo kaifas...
serija nuostabi
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 06 23 17:20)
Graži akiai serija+
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 06 23 17:23)
patiko
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 06 23 17:28)
Primena solerizacija su juosta.Įdomiai čia gavosi
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 06 23 17:29)
4- čia perdarytas infraredinis fotikas, jokių fotošopų.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 06 23 17:37)
5/ matau,gerai viskas gavosi
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 06 23 17:57)
dailiai pražilusios :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 06 23 18:01)
savaip ziemiskai
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 06 23 18:10)
patinka man tie infraredai..
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 06 23 18:40)
infra good
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 06 23 18:44)
5/ Skaitmena be IR filtro ?
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 06 23 18:54)
ma nasmeniskai IR nezavi...
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 06 23 19:08)
12/- IR filtras tiesiai ant matricos, vietoj IR blokuojančio. privalumas tas, kad galima fotkinti normaliais išlaikymais, su visais autofokusais ir liveview - kaip su normaliu fotiku.
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 06 23 19:30)
geras :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 06 23 20:37)
neįprasta serija. 2 labai patiko.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 06 23 20:56)
labai graži serija
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 06 23 21:29)
ispudingai
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 06 24 09:43)
įdomiai
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 06 24 11:02)
grazu, ypac 2 .. 5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 06 24 11:38)
labai
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 06 24 11:41)
super.!
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 06 24 17:06)
Super 5
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 06 24 20:31)
kaip apšerkšniję:)+
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 06 25 12:52)
na kad IR kul, bet tai dar nereiskia, kad pakomponuot nereikia ;)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 06 25 15:22)
25/ - kas kaip supranta komponavimą...
|
|
| |