| |
 |
1.
(2009 06 09 23:48)
patiko ir koloritas ir kadras :-)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 06 09 23:50)
Ta žolė apačioj nereikalinagai atrodo, bet spalvos ir atmosfera geri :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 06 10 01:45)
nice view and I feel good seeing this!
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 06 10 04:43)
,,,grazu nu:)...+
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 06 10 08:58)
Oi, gražu...:)+
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 06 10 09:06)
Patinka. 5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 06 10 09:45)
gerai šviesa pagauta
įtikinamai šalta :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 06 10 10:26)
labai gražu bet man ne šalta :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 06 10 11:07)
Pasakiškas vaizdelis
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 06 10 11:15)
grazu.. nors vasaros dar mzai, bet ilgiuos sito laiko nuotraukoje....+
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 06 10 11:19)
...gražiai švieč...
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 06 10 11:29)
good
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 06 10 12:14)
groooožis+++++
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 06 10 12:26)
3,5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 06 10 12:45)
Labai gražus darbas. Spalvos tokios tikros, +5 ;)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 06 10 12:56)
Dailiai. :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 06 10 13:33)
liuks +
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 06 10 14:18)
Gražiai gražu :) +
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 06 10 14:28)
nuostabi šviesa, 5
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 06 10 15:20)
Taip kokybiskai
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 06 10 15:47)
Liuks :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 06 10 16:18)
:) tikrai
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 06 10 16:23)
gražu net žalia :)
labai patiko
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 06 10 17:34)
Patiko, bet medžių man per daug. Jei iš kairės tuos nukirpti patiktų labiau - daugiau harmonijos būtų. Nothing personal, just business! ;)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 06 10 17:56)
Sorry - iš dešinės nukirpti medžius, na žiūrint iš čia - matyt Hennessy veikia :)))
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 06 10 18:07)
27*Tai vis del to:kokius alksnius nupjauti?Einu prie kavos su Old Vilnius(tik i kava arbatini sauksteli)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 06 10 18:10)
Graži šviesa. +5
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 06 10 18:58)
28/ Iš dešinės (kur vienas šalia kito) :)))
Kaip sakė vienas klasikas skulptorius (asmeniškai neteko bendrauti - per jaunas esu): Sukurti šedevrą yra lengva, reikia paimti marmuro gabalą ir tiesiog atmesti visą nereikalingą.
Very.Special.Old.Pale.
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 06 10 19:19)
-:))),-XO
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 06 10 19:23)
31/ Krizė, eXtra Old negaliu sau leisti, o ir LT parduotuvėse nėra :))))
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 06 10 19:27)
Jusiskis Hennessy siek tiek more expesive kaip old)))Puikiai pasakyta30-tame
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 06 10 19:30)
Kaip gražu
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 06 10 20:25)
nuostabios spalvos
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 06 10 20:47)
grazios slapvos, vis tik medziai ir man kliuna biski..:>
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 06 10 20:57)
verta tokiu laiku gamtoje buti
|
|
| |
| |
 |
39.
(2009 06 11 00:49)
patinka spalvos :)
|
|
| |
| |
 |
40.
(2009 06 11 00:50)
...ir sustingusi ramybė jose..
|
|
| |
| |
 |
41.
(2009 06 11 12:20)
Įsigėrė šaltukas ir į fotografiją.
|
|
| |
| |
 |
42.
(2009 06 15 09:10)
labai puikios spalvos!tik noretusi maziau zoles ir daugiau medziu :)
|
|
| |
| |
 |
43.
(2009 06 15 23:16)
Gana šalta ir drėgna, bet grožis kompensuoja viską. o jei dar
brendis su kava- fantastika...:)5
|
|
| |
| |
 |
44.
(2009 09 01 13:21)
gerai šviesa pagauta +
|
|
| |
| |
 |
45.
(2009 11 25 10:52)
gal ir saltukas, bet spalvos siltos :) +
|
|
| |
| |
 |
46.
(2010 03 06 20:00)
_______♥♥♥♥____________♥♥♥
_____♥♥♥♥♥♥♥♥________♥♥♥♥♥♥♥♥
____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
_____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
_________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
___________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
_____________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
______________♥♥♥♥♥♥♥
_______________♥♥♥♥♥
________________♥♥♥
_________________♥
Dėkoju visiems už apsilankymą komentarą ir įvertinimą!!!
|
|
| |
| |
 |
47.
(2010 03 07 11:27)
Puiku :)
|
|
| |
| |
 |
48.
(2010 08 01 10:15)
+5
|
|
| |