Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Pavasarinis šokių šėlsmas 2009http://www.sokiuselsmas.lt/dalyviai-tientos.htm

 
1. radegunda    (2009 04 29 11:24)  
sijonas šoka flamenko:)
 
 
2. Romas Kanapeckas    (2009 04 29 11:27)  
3-ju sluoksniu selsmas
 
 
3. Daiva Kielė    (2009 04 29 11:27)  
1/:) ugningas trumpas pasirodymas ;)
 
 
4. R.K.D.    (2009 04 29 11:37)  
Kas kaip mika, tas taip šoka :))) teigiamas reikalas
 
 
5. I r m a S i l i ū n a i t ė    (2009 04 29 12:04)  
:)
 
 
6. Sau    (2009 04 29 12:20)  
prisiminiau tinkančią dainelę, kurią girdėjau Pekine, prancūziškame rajone:
idiot tebe platje v liubyje cveta , no samaja lutšaja- tvoja nagota... ;))
 
 
7. Daiva Kielė    (2009 04 29 12:59)  
6/Sauliau, reikia ir paslapties ;)))
 
 
8. Kristina Petrošių    (2009 04 29 13:01)  
puikus judesys
 
 
9. Jurgita    (2009 04 29 13:14)  
Fainai.
 
 
10. Dianukas    (2009 04 29 13:26)  
Dailiai+
 
 
11. Kęstutis Šimatonis    (2009 04 29 13:28)  
:)
 
 
12. Andreja    (2009 04 29 13:39)  
:)
 
 
13. Aloyzas Stakelė    (2009 04 29 14:31)  
Idomus judesys :)
 
 
14. Knieža    (2009 04 29 14:32)  
:)
 
 
15. Petras T.    (2009 04 29 14:40)  
6;7/ :)))
tokias paslaptis išvyniot ne kožnam kantrybės pakaks ...
 
 
16. Valentinas Pečininas    (2009 04 29 15:09)  
15/ :)
Šokio pajauta
 
 
17. Alla Poletaeva    (2009 04 29 15:30)  
pati juda
 
 
18. Gintė Marija Gylytė    (2009 04 29 21:13)  
šokis. nuostabu.
 
 
19. Monika Krišinaitė    (2009 04 29 22:08)  
Mėgstu šokius ;)
 
 
20. GintarasM    (2009 04 29 22:35)  
svaigiai čia
 
 
21. Altijus    (2009 04 30 00:02)  
Nais ,nais :)
 
 
22. abphoto    (2009 04 30 00:59)  
flamenko?
 
 
23. Gintaras Vitulskis    (2009 04 30 08:12)  
gražiai pagautas judesys:)+
 
 
24. SP    (2009 04 30 08:16)  
Oj, kaip as cia noreciau spalvu!!! Juk flamenko ne tik temperamentingas, bet ir spalvingas sokis. Grazus judesys įamžintas.
 
 
25. Kriste P.    (2009 04 30 08:51)  
puikuma
 
 
26. Ramune M.S.    (2009 04 30 14:34)  
su judesiu
+
 
 
27. Daiva Kielė    (2009 04 30 18:55)  
Audriau, taip flamenko:)
Snieguole, suknele juodai baltai taškuota, taip kad čia spalvų negalėjau parodyti ;)
dėkui visiems :)
 
 
28. YuryS    (2009 04 30 19:28)  
+++++
 
 
29. Julius Venslovas    (2009 04 30 20:20)  
Tik geriau spalvota butu, bet vistiek beabejones 5:)
 
 
30. Dios    (2009 05 01 15:17)  
Ech, kaip gaila, kad autorė ne iš Vilniaus.. Nes labai rekomenduočiau apsilankyt Flamenco akademijos koncerte, vyksiančiame Vilniuj gegužės pabaigoje.. Ten ne tik daugiau spalvų, flamenkiško temperamento, bet ir profesionalumo... Ir daug puikių kadrų būtų! ;)
 
 
31. Daiva Kielė    (2009 05 01 19:34)  
30/dėkui, ką gali žinoti, gal ir atvyksiu ;)
 
 
32. Ramūnas Snarskis    (2009 05 03 00:40)  
šokio sukurys+
 
 
33. Dios    (2009 05 26 09:46)  
Taigi va, Flamenco akademija koncertuos šį ketvirtadienį, 19 valandą VRM rūmų salėje. Labai būtų smagu jei galėtumėt atvykti, kviečiam! ;)
 
 
34. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 06 29 19:33)  
Visai nieko +
 
 

Kita
Taškai: 95
Vidurkis: 4.34
Vertino vartotojų:   58
Žiūrėta kartų:   3019
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
24334
3521116
1001 3
(balsai vėluoja viena para)