| |
 |
1.
(2009 04 29 11:24)
sijonas šoka flamenko:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 04 29 11:27)
3-ju sluoksniu selsmas
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 04 29 11:27)
1/:) ugningas trumpas pasirodymas ;)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 04 29 11:37)
Kas kaip mika, tas taip šoka :))) teigiamas reikalas
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 04 29 12:20)
prisiminiau tinkančią dainelę, kurią girdėjau Pekine, prancūziškame rajone:
idiot tebe platje v liubyje cveta , no samaja lutšaja- tvoja nagota... ;))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 04 29 12:59)
6/Sauliau, reikia ir paslapties ;)))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 04 29 13:01)
puikus judesys
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 04 29 13:14)
Fainai.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 04 29 13:26)
Dailiai+
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 04 29 13:28)
:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 04 29 13:39)
:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 04 29 14:31)
Idomus judesys :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 04 29 14:32)
:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 04 29 14:40)
6;7/ :)))
tokias paslaptis išvyniot ne kožnam kantrybės pakaks ...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 04 29 15:09)
15/ :)
Šokio pajauta
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 04 29 15:30)
pati juda
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 04 29 21:13)
šokis. nuostabu.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 04 29 22:08)
Mėgstu šokius ;)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 04 29 22:35)
svaigiai čia
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 04 30 00:02)
Nais ,nais :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 04 30 00:59)
flamenko?
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 04 30 08:12)
gražiai pagautas judesys:)+
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 04 30 08:16)
Oj, kaip as cia noreciau spalvu!!! Juk flamenko ne tik temperamentingas, bet ir spalvingas sokis. Grazus judesys įamžintas.
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 04 30 08:51)
puikuma
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 04 30 14:34)
su judesiu
+
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 04 30 18:55)
Audriau, taip flamenko:)
Snieguole, suknele juodai baltai taškuota, taip kad čia spalvų negalėjau parodyti ;)
dėkui visiems :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 04 30 19:28)
+++++
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 04 30 20:20)
Tik geriau spalvota butu, bet vistiek beabejones 5:)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 05 01 15:17)
Ech, kaip gaila, kad autorė ne iš Vilniaus.. Nes labai rekomenduočiau apsilankyt Flamenco akademijos koncerte, vyksiančiame Vilniuj gegužės pabaigoje.. Ten ne tik daugiau spalvų, flamenkiško temperamento, bet ir profesionalumo... Ir daug puikių kadrų būtų! ;)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 05 01 19:34)
30/dėkui, ką gali žinoti, gal ir atvyksiu ;)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 05 03 00:40)
šokio sukurys+
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 05 26 09:46)
Taigi va, Flamenco akademija koncertuos šį ketvirtadienį, 19 valandą VRM rūmų salėje. Labai būtų smagu jei galėtumėt atvykti, kviečiam! ;)
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 06 29 19:33)
Visai nieko +
|
|
| |