| |
 |
1.
(2009 04 14 21:23)
labai graži mergina, todėl ir portretas puikiai vykęs :}
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 04 14 21:50)
labai natiurlich
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 04 14 22:33)
švyti
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 04 14 22:41)
kol nepadidinau ,galvojau VV (zhiurekit VV profilio nuotrauka)kai pasididinau pamachiau-Milda :-)
su gimtadieniu......
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 04 14 22:57)
gražu :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 04 15 11:12)
tiesiog intriguojantis žvilgsnis ...:)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 04 15 14:39)
grauole
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 04 15 15:07)
faina
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 04 15 16:30)
gražiai..
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 04 15 17:07)
...ech...būčia jaunesnis... :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 04 15 17:32)
4/ Būna, Algimantai, portretai ir ne auto, ir ne proginiai... :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 04 15 19:29)
labai dailu
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 04 15 19:32)
labai labai labai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 04 15 19:32)
portretas labai grazus + didelis , tik nelabai suprantu kas su lupom atsitike , apatine dazyta virsutine ne ...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 04 15 19:49)
15/ nedažyta nei viena :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 04 15 19:53)
+ už jaunystę ir nuoširdumą!
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 04 15 19:55)
16/ tikriausiai mano monitorius grybauja :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 04 15 19:58)
mm
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 04 15 20:00)
paskutine taure lig galo, iki dugno ir veidu i zemuoges ;) fain :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 04 15 20:08)
Gražu...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 04 18 00:05)
labai nuostabiai!
|
|
| |