| |
 |
1.
(2009 04 03 12:57)
Na pagaliau - seniai taves laukiau cia :))))
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 04 03 13:02)
:))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 04 03 13:04)
kaip zaviai ;]+
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 04 03 13:05)
puikia pradzia :)..
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 04 03 13:10)
Oho, labai patiko. Vis žiūriu ir bandau "matuotis" :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 04 03 13:13)
50vs50 darbelis, susilaikysiu nuo vertinimo
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 04 03 14:04)
uoga
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 04 03 14:17)
idomiai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 04 03 14:44)
dailu
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 04 03 15:00)
Visiems AČIŪ:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 04 03 15:52)
patiko
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 04 03 17:12)
hm? kas bebutu, idomiai ziurisi
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 04 03 17:34)
fainai
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 04 03 17:58)
smagi 5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 04 03 19:52)
laba dieena Purieena :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 04 03 20:57)
17.labasss, geriau neklausk :)))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 04 03 21:54)
grazu :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 04 03 22:05)
neklausiu, bet siaip daugiau nei valanda praejo :p :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 04 03 22:15)
O, kas atejo :)) labai liuks
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 04 04 09:55)
Gera debesų užtvanka :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 04 10 06:47)
faina, 5.
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 08 13 18:34)
...labai...
|
|
| |