Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Adomas Svirskas    (2009 03 26 00:50)  
cool :D
 
 
2. Miškų Deivė    (2009 03 26 00:53)  
smagulis+
 
 
3. seklys morka    (2009 03 26 00:54)  
va čia tai geras :o))))
 
 
4. Elė S.    (2009 03 26 06:36)  
:>:>:> manau, kad čia 100proc. atspindėta tema :> puikiai :>
 
 
5.    (2009 03 26 07:31)  
+
 
 
6. skarbonke    (2009 03 26 07:48)  
toks jausms kas su Taisonu drakėj buvo :D
 
 
7. Baronas    (2009 03 26 07:57)  
Modelis fainas. o kaip tas svirkstas su nugrauzta ausimi risasi?..
 
 
8. Damon    (2009 03 26 09:12)  
me like
 
 
9. vamzdynas    (2009 03 26 10:19)  
gerai cia
 
 
10. Tyla    (2009 03 26 10:37)  
Jo šis iš matytų kol kas labiausiai patinka :)
 
 
11. upe    (2009 03 26 10:39)  
oba..gerai
 
 
12. Snaržas    (2009 03 26 11:05)  
NETIKIU !
Netikiu ,kad che kurio tai "Kudriechio" darbas,toks ne lietuvishko mentaliteto ...:-(
N E T I K I U !
 
 
13. Snaržas    (2009 03 26 11:09)  
VOS NEuzhmirshau parashyti +3
 
 
14. Mindaugas R    (2009 03 26 12:53)  
O ar tik ne lietuviškas mentalitetas yra neturint įrodymų kritikuoti kito darbą? Patikrinti paprasta- parsisiunti nuotrauką ir pasižiūri exif informaciją.
 
 
15. Snaržas    (2009 03 26 13:09)  
na kai autoriai ,kai kada labai blashkosi stiliuose ir technikose ,tai ash su lietuvishku mentalitetu irgi galiu pasiklysti,Mindaugai machiau "Kiaules irgi myli" darba,so dabar manau ,kad che Made in Lithuania,bet trajaka jau nebeishtrinsiu...
 
 
16. Mindaugas R    (2009 03 26 13:22)  
Nieko tokio. ne baluose gi esmė. su visa pagarba Jums. tik ar aš toliau dalyvauju konkurse, ar jau nebe? :))
 
 
17. Snaržas    (2009 03 26 13:46)  
17/taigi konkurse balai ar ishinkognitinimas neturi reikshmes,Nugaletoja renka exNugaletojas ,skaitau
 
 
18. anuka    (2009 03 26 14:06)  
18/ Algimantai, esat impulsyvokas :)

plius penki, save as... ir pofig visa kita, nes susikeikiau ir išsišiepiau kai atsidariau :)
 
 
19. Kriste P.    (2009 03 26 14:32)  
kažkas ausią nugraužė:)
 
 
20. Ernesta Vala    (2009 03 26 16:06)  
:))))
 
 
21. Raimondas Čekanauskas    (2009 03 26 16:24)  
;-)
 
 
22. Gedas    (2009 03 26 16:32)  
liux darbelis !
 
 
23. Mindaugas Buivydas    (2009 03 26 16:39)  
5
 
 
24.    (2009 03 26 16:59)  
super...
 
 
25. Imantas R.    (2009 03 26 17:56)  
Patiko, geras :)
 
 
26. Laura La    (2009 03 26 18:39)  
gerai
 
 
27. Olga Vaikas    (2009 03 26 19:07)  
chi-chi-chi. fainuolis!
:)
 
 
28. j    (2009 03 26 19:42)  
;DDD ziauru
 
 

Tema
Taškai: 94
Vidurkis: 4.43
Vertino vartotojų:   63
Žiūrėta kartų:   2627
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
41106
7101220
0104 5
(balsai vėluoja viena para)