| |
 |
1.
(2009 03 17 19:39)
Gražios tos istorijos :))
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 03 17 19:46)
net užsimerkus nuo švelnumo :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 03 17 20:33)
Švelnu
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 03 17 20:48)
Švelnu ir draugiška
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 03 17 20:48)
Labai nuostabiai, siltai, pukuotai ir labai gerai:) 5 ir aciu uz nuotaika kuria pajutau:)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 03 17 20:52)
miela foto :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 03 17 21:32)
Jauki
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 03 17 22:09)
siltai...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 03 17 22:22)
tikrai labai siltai :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 03 17 23:07)
meilu
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 03 18 02:20)
Liuks +
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 03 18 08:06)
miela labai
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 03 18 10:23)
Mielybes :)) Ar katinelis jau sveikas?
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 03 18 10:33)
:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 03 18 11:43)
Fainiai labai! :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 03 18 13:59)
Patiko. Tik gaila mergaitės žvilgsnio nesimato.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 03 18 14:05)
17: Mergaite uzsimerkus, todel zvilgsnio ir nereikia, jei cia rakursa turejot uomeny.
cia kaskoks hipnozes ar energijos perdavimo seansas? :)) tik katina tas seansas nelabai veikia :)
Miela foto +5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 03 18 14:17)
Aciu visiems :))
Pipironija, beveik pasveiko, lasiukus dar lasinam
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 03 18 14:52)
faini 2 kycai :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 03 18 17:14)
:))o tos pacios mergytes :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 03 18 18:25)
Puikiai. Su nuojuoju cia?
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 03 18 19:25)
mrrrrrrrrrrrrrrrrr
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 03 18 19:27)
a,uzhmirshau prisiminti ,kad alergishkai nemegstu kachiu,bet keista balsavau teigiamai labai...
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 03 18 22:05)
SP, dar ne ;)
Aciu visiems :))
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 03 20 21:28)
:)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 04 23 22:50)
101
:)
|
|
| |