| |
 |
1.
(2009 03 14 00:19)
smagiai
+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 03 14 00:25)
Kadangi teko studijuoti kostiumu istorija tai che greichiausiai apie ~1983
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 03 14 00:27)
jei pastudjuotumet dar ir pampersu istorija, tai Lietuvoj tai butu apytiksliai 1993 :D
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 03 14 00:27)
:)...na jo,pampersai kada cia parvaziavo:)?...+
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 03 14 00:28)
4/gerai cia :DD
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 03 14 00:29)
iš kur jūs pampersus ištraukėt tiek 1938, tiek 1983 ? kadangi teko ~1980 skalbt pusesėrės merliukus, galiu teigt, kad ne tie čia metai:))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 03 14 00:30)
3/ ir komplimentas modeliui, jei fotografuota ..vakar :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 03 14 00:30)
4/ Elenele.ash studijavau ne KMI akusheriu specialybe ,mano specialybe "dailininkas - apipavidalintojas " :-)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 03 14 00:32)
oj, parašiau ir pastebėjau mergicos basankes .... anais, minėtais 1983 metais rusisškos pamenat kokios būdavo? :)) ir berniaks - styliavas, tikrai ne tarybinis :)) Po marškiniais maikė ir šortai tarybiniai virš kelių būdavo - čia +/- 2000-ji :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 03 14 00:34)
/9 tai ko taip ? :))) Akuserija- labai pelningas verslas.
/8 na, tarkim ne vakar , ir net ne uzvakar ...:)))
/7 ogo, koks puikus pusbrolis :p
/6 :))
/5 :))) heh, prigavai
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 03 14 01:06)
Kokia miela fotke
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 03 14 01:22)
patiko :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 03 14 04:23)
oho, 5!!
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 03 14 06:52)
Šauni fotografija ;-)))
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 03 14 08:06)
patiko
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 03 14 10:02)
amauuuttt slankikliss........
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 03 14 10:30)
+++
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 03 14 11:48)
2008:08:04 19:07:20 :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 03 14 12:11)
/19 nu va, nebeliko intrigos :( kita syki reikes exif pravalyti :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 03 14 12:27)
:)))))))). apie 5is uz viska ir nesvarbu kada fotografuota :).
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 03 14 14:12)
patiko
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 03 14 15:02)
20/ Nu taigi ir anksciau neliko, kai kalba apie pampersus uzejo.... Maniskis 1992 gimimo dar ju nemate, kaip tik "atsirado", bet nebereikejo... ;-)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 03 14 15:07)
/23 juokavau :) as juk zinau, kaip lengva sutikrinti datas.
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 03 14 15:17)
:)))5
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 03 14 17:07)
ši mama priminė mano pirmąją meilę, todėl norėjau 5 parašyti, bet, kadangi , su dviem ir ne mano , tai tik 4,5 išspaudžiau :))
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 03 14 17:09)
/26 he he he, tai prasau balsuoti antra syki, nes vaikus as tik paskolinau. Ji dar ne mama , bet kaip matote- prie veido vaikai jai tinka. :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 03 14 17:10)
p.s./27 beje- irgi Elena...
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 03 14 19:43)
:)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 03 14 20:36)
Kokia moterissss.... antros dienos svaigimas :)))))
5 aisku :))
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 03 14 20:36)
taip jaukiai smagu ir miela... :)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 03 14 21:08)
3/ :-))) max 2003
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 03 14 22:05)
tai norėjai apgauti :)))?faina
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 03 14 22:09)
asiu asiu visiems :)
Daiva, norejau, bet kad mane parisho cia daugybe katu :))) ot blogai apgavikams sekasi ten, kur gudruciai susirinke ;))))
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 03 15 23:54)
beveik pavyko , tik va pampoersai kažkaip 2007 metų:)+5
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 03 16 00:44)
26/27/ už jos foto kitąsyk tikrai 5 be apribojimų...o vaikų galiu ir aš paskolinti ...:))
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 03 16 01:43)
Laiko stebuklai..:) labai patiko..:)
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 03 16 14:43)
dali man si moteris.
|
|
| |
| |
 |
39.
(2009 03 16 15:47)
/36 deal :-) kai tik is uzsieniu gris, vel pafotografuosiu ir tada jau turesi 5 be kalbu rasyt :)
/35 2008 :P
/37 aciu :)
/38 daili ir ne tik tau :)
|
|
| |
| |
 |
40.
(2009 03 16 16:49)
39. netikiu
|
|
| |
| |
 |
41.
(2009 03 16 17:41)
/40 :P
|
|
| |
| |
 |
42.
(2009 03 16 20:30)
Puikiai.
|
|
| |
| |
 |
43.
(2009 03 17 15:12)
neklysti , tikrai 1938 vokietijoje , kai fiureris valde ir pampersai jau buvo . ok !
|
|
| |
| |
 |
44.
(2009 03 17 20:47)
Man tai patiko
|
|
| |
| |
 |
45.
(2009 03 18 23:22)
Labai šilta foto...
|
|
| |
| |
 |
46.
(2009 03 18 23:23)
dekoju visiems kam patiko :) nedekoju visiems, kurie neisdriso pasisakyt, kodel deda blogus "pazymius", nes tai yra labai idomu. Be tokiu informatyviu komentaru isties nieko neismoksi..
|
|
| |
| |
 |
47.
(2009 03 19 14:52)
siaip as gal koki 15 karta cia lankaus ir ar man vaidenas bet foto keiciasi :). buvo bw.
|
|
| |
| |
 |
48.
(2009 03 19 14:52)
nors logiskai pagalvojus jei 1938 metu kadras tai sensta turbut... :)
|
|
| |
| |
 |
49.
(2009 03 19 15:02)
:) man regis vaidenasi. Tik dar pacioj pradzioj ji siek tiek pakeitus buvau :)
|
|
| |
| |
 |
50.
(2009 03 19 16:16)
man patiko ;)
|
|
| |
| |
 |
51.
(2009 03 19 16:29)
/47 a kodel 15k lankais ? :) Mergaite i aki krito ? :)))
|
|
| |
| |
 |
52.
(2009 03 20 08:14)
pas tave daznai lankaus nr 51. :). o sita foto tikrai turi gera energija kuri traukia. 15 kartu? dabar jau bus 20+. na zinoma tinka ir atsakymas komentare 38
|
|
| |
| |
 |
53.
(2009 03 20 08:17)
/ labai miela :)))...
|
|
| |
| |
 |
54.
(2009 03 20 10:56)
53. pamirsote numlock ijungti :)
|
|
| |
| |
 |
55.
(2009 03 20 10:57)
o gal pas mac yra maclock :).
|
|
| |
| |
 |
56.
(2009 03 20 12:14)
/54 :) as gi tyliai....
|
|
| |
| |
 |
57.
(2009 03 21 21:07)
liuksas
|
|
| |
| |
 |
58.
(2009 03 23 20:40)
L.graziai:)))
|
|
| |
| |
 |
59.
(2009 03 25 15:54)
:) smagu
|
|
| |
| |
 |
60.
(2009 03 26 17:50)
Vaje tai, kad toki metai, dar pampersu nebuvo :DD +++
|
|
| |
| |
 |
61.
(2009 03 29 16:48)
Nuotaikinga mamytė, o vaikučiams ne iki juokų :-). Patiko darbas +5
|
|
| |
| |
 |
62.
(2009 03 29 22:33)
Nuotraukai "+", pavadinimui "-" - bendrai + ;)
|
|
| |
| |
 |
63.
(2009 03 30 15:01)
Patiko :)
|
|
| |