| |
 |
1.
(2009 02 16 15:41)
Gražus tie ziubrai. Dar gamtoje gyvai taip ir nemačiau..
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 16 15:58)
Panevezio raj., Pashiliu stumbrynas. Tame miske yra ir laisvai lakstanciu bizonu (o aptvaruose visada juos pamatysi).
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 16 16:04)
Graziai +
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 16 16:10)
ok reiks pamatyti :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 16 16:13)
4/ dar galima užsisakyti, kad paviežintų su traktoriuku po visą sklypą...bet man buvo įdomiau juos pagaudyti apeinant 150 ha
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 16 16:27)
gražūs, paskutinė ypač
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 16 17:28)
puiki serija
dar neteko matyt taip laisvai lakstančių :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 16 20:07)
Gerai pavykus serija
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 16 20:39)
Matadoras gal praeitame gyvenime buvai?
;-)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 16 21:34)
kazkokie jie man paglamoorinti :D
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 16 22:46)
Gera serijukė, pima ir paskutinė įpač puikios ;)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 16 23:22)
fain
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 16 23:33)
žvilgsniai tokie .... liūdni :(
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 17 04:02)
zavinga serija!!!
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 17 09:33)
smagiai..
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 17 09:49)
>:-)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 17 11:56)
gresmingas zvilgsnis, puiki foto
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 17 14:21)
Maniau, kad su atvira diafragma fotografuota, bet pažėjęs į exif'ą pamačiau, kad skylutė netokia jau ir didelė. Matyt efektas softblur ar kažkas panašaus. Bet jis čia tinka
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 02 19 12:21)
grožybės
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 02 21 22:32)
Gražūs gyvūnėliai :)))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 02 22 15:48)
Rimti zverialiai ....
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 02 28 22:21)
Liuks!
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 03 03 00:30)
super
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 03 03 02:27)
fain
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 03 03 03:40)
labai jaukiai+
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 03 03 10:18)
galingai :) +
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 03 12 20:09)
atrodo tokie mieli ir švelnučiai :) deja tokių nepaniurkysi :D
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 03 25 13:14)
ouje:)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 03 26 12:19)
kokia ydomi serija...maciau stumbrus tik garduose...cia laisvej...paskutine liux...;)
|
|
| |