Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Stumbrai

 
1. Valentinas Pečininas    (2009 02 16 15:41)  
Gražus tie ziubrai. Dar gamtoje gyvai taip ir nemačiau..
 
 
2. Mindaugas Bernatonis    (2009 02 16 15:58)  
Panevezio raj., Pashiliu stumbrynas. Tame miske yra ir laisvai lakstanciu bizonu (o aptvaruose visada juos pamatysi).
 
 
3. Gytis    (2009 02 16 16:04)  
Graziai +
 
 
4. Valentinas Pečininas    (2009 02 16 16:10)  
ok reiks pamatyti :)
 
 
5. Orlandas Butkus    (2009 02 16 16:13)  
4/ dar galima užsisakyti, kad paviežintų su traktoriuku po visą sklypą...bet man buvo įdomiau juos pagaudyti apeinant 150 ha
 
 
6. Petras T.    (2009 02 16 16:27)  
gražūs, paskutinė ypač
 
 
7. GintarasM    (2009 02 16 17:28)  
puiki serija
dar neteko matyt taip laisvai lakstančių :)
 
 
8. Saulius Virbila    (2009 02 16 20:07)  
Gerai pavykus serija
 
 
9. AM    (2009 02 16 20:11)  
+
 
 
10. aidas a .    (2009 02 16 20:39)  
Matadoras gal praeitame gyvenime buvai?
;-)
 
 
11. grethen    (2009 02 16 21:34)  
kazkokie jie man paglamoorinti :D
 
 
12. R.K.D.    (2009 02 16 22:46)  
Gera serijukė, pima ir paskutinė įpač puikios ;)
 
 
13. Andrius Elsbergas    (2009 02 16 23:22)  
fain
 
 
14. Daiva Kielė    (2009 02 16 23:33)  
žvilgsniai tokie .... liūdni :(
 
 
15. Lina Gimbutaite    (2009 02 17 04:02)  
zavinga serija!!!
 
 
16. Andrius Z    (2009 02 17 09:33)  
smagiai..
 
 
17. Snaržas    (2009 02 17 09:49)  
>:-)
 
 
18. Sigitas Chmieliauskas    (2009 02 17 11:56)  
gresmingas zvilgsnis, puiki foto
 
 
19. Mindaugas Buivydas    (2009 02 17 14:21)  
Maniau, kad su atvira diafragma fotografuota, bet pažėjęs į exif'ą pamačiau, kad skylutė netokia jau ir didelė. Matyt efektas softblur ar kažkas panašaus. Bet jis čia tinka
 
 
20. Avė    (2009 02 19 12:21)  
grožybės
 
 
21. Tomas Krišinas    (2009 02 21 22:32)  
Gražūs gyvūnėliai :)))
 
 
22. Walldis    (2009 02 22 15:48)  
Rimti zverialiai ....
 
 
23. Aloyzas Stakelė    (2009 02 28 22:21)  
Liuks!
 
 
24. Greta. M    (2009 03 03 00:30)  
super
 
 
25. Adomas Svirskas    (2009 03 03 02:27)  
fain
 
 
26. birute kurtinaitiene    (2009 03 03 03:40)  
labai jaukiai+
 
 
27. Vilmantas Povilaitis    (2009 03 03 10:18)  
galingai :) +
 
 
28. Ugnė    (2009 03 12 20:09)  
atrodo tokie mieli ir švelnučiai :) deja tokių nepaniurkysi :D
 
 
29. Olga Vaikas    (2009 03 25 13:14)  
ouje:)
 
 
30. Vida    (2009 03 26 12:19)  
kokia ydomi serija...maciau stumbrus tik garduose...cia laisvej...paskutine liux...;)
 
 

Serijos
Taškai: 84
Vidurkis: 4.90
Vertino vartotojų:   26
Žiūrėta kartų:   3564
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00005
000414
0001 1
(balsai vėluoja viena para)