| |
 |
1.
(2009 02 13 21:29)
Čia tai geras, fotkės komentaras - irgi.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 13 21:30)
kazkol apie Snarski pagalvojau
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 13 21:33)
Oho, koks bankininkas:)))+
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 13 21:35)
bilekaip. bet gerai. :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 13 21:44)
2/ o as apie Surski
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 13 22:35)
O aš perskaičiau 3/ koks banditas :)))
ir pagalvojau, kad turėtų būt jam čia nešalta :D
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 13 22:47)
3/ash irgi ...
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 13 22:54)
jam ir nesisapnavo...
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 13 22:58)
oficialiai pareiškiu , kad Algimantas su surskiu nieko bendro neturi...money -reikalas rimtas
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 13 23:00)
9/jo ,jie abu -ubagai ;-)))))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 13 23:04)
na... Algimantaj, visi supranta , kad savo turtą ne kruvinais monietais skaičiuojate :))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 13 23:25)
Neitikėtina teleportacija !?:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 13 23:33)
12/ tokia netikėta, kad ir kepurės nespėjo nusiimti:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 14 01:42)
Oi, juokinga, israiskinga, puiku!
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 14 10:03)
DŽIAMAJKA RUM :)+++++
BOB MARLEJJJ :)))))
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 14 10:05)
AAAAJAAAA...
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 14 10:36)
(-:
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 14 14:06)
išlaikytas stilius. liolekas su boleku žodziais nekalbėjo, tad jie šiuo atveju pasakytų : mmhm...jaaa!!
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 14 16:55)
12/13/ morozovas visur morozovas ir su sniegu :))
14/kai jam patikėsite pinigus- juokinga nebus
15/16/ 17/18/ ;)) jaa...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 02 14 21:00)
oi i r patiko
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 02 17 14:50)
Jėga :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 02 18 12:41)
Po banko atidarymo, itariu, plauks zvejoti :)))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 02 19 10:54)
ooo...šitos puikios :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 02 24 09:02)
Geras... !!!! :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 02 24 15:08)
OOOOOOOOOjOOOOOOOO
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 02 28 14:11)
antra ir trečia labai labai patiko, pirmoje gal kiek per daug visko, tačiau tikrai fainai padirbėta
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 03 02 00:40)
o bozhe :)))))))
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 08 12 00:22)
:)) ir koks tas banko pavadinimas ?
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 09 05 16:05)
5 :D geras
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 09 07 20:45)
kiek bronsonu
|
|
| |