Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Always Look on the Bright Side of Life - Monty PythonLife's a piece of shitWhen you look at itLife's a laugh and death's a joke, it's true.You'll see it's all a showKeep 'em laughing as you goJust remember that the last laugh is on you.And always look on the bright side of life...Always look on the right side of life...

 
1. Mindaugas Buivydas    (2009 02 09 19:34)  
Neklausysiu per youtube :). Jau įsijungiau mp3 :)
 
 
2. skarbonke    (2009 02 09 19:42)  
(-:
 
 
3. Greta Zallat    (2009 02 09 19:47)  
Gražiai supaišyta, 5
 
 
4. Gytis    (2009 02 09 19:57)  
+++++
 
 
5. Greta. M    (2009 02 09 20:01)  
+
 
 
6. Bitė Maja    (2009 02 09 20:23)  
cha,fain:)
 
 
7. GintarasM    (2009 02 09 20:24)  
:)
 
 
8. Gintaras Vitulskis    (2009 02 09 21:23)  
3/:)))+
 
 
9. Snaržas    (2009 02 09 21:25)  
Galvojau ganibale,bet ne ganibale,akys ne zhalios ...
 
 
10. Adomas Svirskas    (2009 02 09 22:36)  
9/ he he :)
 
 
11. Valentinas Pečininas    (2009 02 09 22:41)  
Emocingai ir gerai atrodo
 
 
12. AM    (2009 02 09 22:51)  
:) merlyn morlo:)
 
 
13. Sau    (2009 02 09 22:57)  
vis galvojau ką bendro turi merlina su monika, nušvito -lūpos-prezidentas-cigaras
:))
 
 
14. Adomas Svirskas    (2009 02 09 23:08)  
13/ dude.... :)) taikliau nelabai ir pasakysi :)
 
 
15. R.K.D.    (2009 02 09 23:56)  
O kokia dama :D Labai neblogi gabaritai, galima užsispoksojus ir nuvažiuot ne ten kur reikia :DDD
Gera foto.
 
 
16. AA    (2009 02 10 04:33)  
et, tos sviesiaplaukes ir geidulingos moterys-problemos kelyje garantuotos ;)))
 
 
17. Robis    (2009 02 10 09:11)  
geraij...
 
 
18. Lex    (2009 02 10 09:34)  
Superiška foto, kabinčiaus ant sienos :D
 
 
19. Kristina Petrošių    (2009 02 10 10:19)  
I love Monty Python :D ypač šitą dalį..:)))
 
 
20. Kristina Petrošių    (2009 02 10 10:21)  
http://www.youtube.com/watch?v=jHPOzQzk9Qo reikėjo šitą įdėt :D
 
 
21. Evaldas Činga    (2009 02 10 11:37)  
Deja Vu... :)
 
 
22. Altijus    (2009 02 10 13:11)  
Gerai čia saulė krenta
 
 
23. saulius saladunas    (2009 02 10 13:23)  
puikus miesto fragmentas , spalvota geriau nei juodai balta . skaniai atrodo istvirkusios moteriskes , tik gaila as labai drovus ir norisi pirma padraugaut . ok !
 
 
24. Dangus    (2009 02 10 14:12)  
kai turi tokias akytes.... :).
 
 
25. Veronika    (2009 02 10 14:47)  
gera daina :) gera nuotrauka :)
 
 
26. Sea Otter    (2009 02 10 14:56)  
mėgstu
 
 
27. Rolandas Replevičius    (2009 02 10 16:44)  
Įspūdingi gabaritai... :) +
 
 
28. Adomas Svirskas    (2009 02 10 17:23)  
15/16/ sakote - zinote :)
18/ ai, neverta :)
20/ paziurejau ir tau palikau pasiulyt ;)
23/ na ir as drovus, vis vaziuoju ir tik akim pamirksiu ;)
27/ :)
Aciu visiems ;)
 
 
29. Olga Vaikas    (2009 02 10 19:13)  
ouje!
5
 
 
30. Rytojus    (2009 02 10 19:16)  
4.5
 
 
31. birute simoniene    (2009 02 10 20:25)  
gerai ziurisi
 
 
32. Vinile    (2009 02 10 20:30)  
+
 
 
33. Grazina Hartmann    (2009 02 10 22:36)  
Ziurisi! 5+
 
 
34. Vida    (2009 02 10 23:03)  
;)+
 
 
35. Alpha Scan    (2009 02 11 13:58)  
kad taip Vilniuje kas. sienu tikrai uztenka. dabar ivairiose vietose matosi tik AISTE WRU?
 
 
36. Tomas Krišinas    (2009 02 11 21:56)  
Graffiti menas :))
 
 
37. vi.    (2009 02 12 19:06)  
susižiūrėjo, pavadinimas pagardino dar reikalą
 
 
38. Daiva Kielė    (2009 02 12 19:56)  
faina
 
 
39. j    (2009 03 01 13:34)  
milžiniškas piešinys ;D
 
 
40. Lina    (2009 09 11 21:44)  
Vauuu, puikiai :-) kuklus mano +5
 
 

Miestas
Taškai: 101
Vidurkis: 4.68
Vertino vartotojų:   44
Žiūrėta kartų:   3195
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00217
212418
0004 3
(balsai vėluoja viena para)