| |
 |
1.
(2009 02 09 14:39)
viena tai tikrai galinga
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 09 14:39)
zinau kuri :)))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 09 14:40)
nė neabejoju
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 09 14:47)
man daugiau yra tikrai geru:)+
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 09 14:49)
visos baisiai smagios :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 09 14:59)
sakyčiau, tokia labai apgaulinga ramybė, matant tą energiją 6-oje foto :) Vienų ilgai su ugnimi nepalikčiau :)))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 09 15:13)
tikrai gera serija. kokia juosta ? pušinta ? ar visdėlto postprocesingas ?
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 09 15:13)
smagi :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 09 15:48)
Gera serija... :) +
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 09 15:51)
Ooo, kaip gerai čia :))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 09 15:55)
:)))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 09 16:17)
:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 09 16:38)
žavu
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 09 17:07)
patiko :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 09 17:10)
gėėris.. man įpatyngai 4 5 6 (:: manau , kad serija neprasta.. (:
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 09 17:14)
nuostabiai zavingai nepakartojama
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 09 17:26)
puiki serija..
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 09 20:38)
Nice to be a baby! :-)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 09 23:45)
Patinka;)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 02 10 06:59)
tiesiog puiku
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 02 10 11:32)
:DDD Linksmai
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 02 10 16:53)
7/PP :))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 05 31 03:19)
4,5
|
|
| |