| |
 |
1.
(2009 02 08 13:47)
Jų burės dar tik kyla. Bet jie pasiruošę... :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 08 13:50)
liux :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 08 13:53)
super nuotaikyte +
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 08 13:54)
:))) lialija
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 08 13:59)
Geras, prajuokino :)))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 08 14:00)
grazu :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 08 14:47)
puiki israiska... +lelija
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 08 15:29)
tik uoga +
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 08 15:53)
eik tik i kudra su tokiais darbais
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 08 16:13)
liuks! +
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 08 16:44)
puikus kadras :))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 08 17:05)
fainas :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 08 18:12)
rimtc :))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 08 18:25)
:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 08 18:42)
:))) ka nepadarysi del mamos fotografes
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 08 19:55)
:)) israiska liux, o ir siaip kazkaip pas tave erdviskai viskas giliai gaunasi. ;)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 08 20:28)
nesikartosiu. :) +++++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 09 06:46)
faina chebra
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 02 09 08:41)
Geri mažiai :D :D :D
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 02 09 08:57)
personažo rimtums neišpasakytc (-:
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 02 09 09:49)
nice+
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 02 09 13:14)
faina :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 02 09 13:32)
oi zuveliuk, tavo pavadinimai... :DDD
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 02 09 15:58)
Smagios nuotaikos :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 02 25 15:33)
Linksmai cia:)+
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 05 31 03:19)
super.
|
|
| |