Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Donatas Guzevicius    (2009 01 28 19:21)  
man irgi tokios pat patinka :)
 
 
2. Gytis    (2009 01 28 19:27)  
:)))) +5
 
 
3. Adomas Svirskas    (2009 01 28 19:38)  
:)) cool
 
 
4. Pusalotas    (2009 01 28 19:39)  
:)
 
 
5. Snaržas    (2009 01 28 20:03)  
mazhdaug 18 Lt x 65kg= ohohooooo 1170 Lt
 
 
6. Gedas    (2009 01 28 20:10)  
:))))))) vo cia tai zvejyba :)))+))
 
 
7. Snaržas    (2009 01 28 20:12)  
1/2/3/4/6/
Svarbiausia neuzhmirshti zhvejybon cigarechiu pasiimti :-)
 
 
8. Bebras    (2009 01 28 20:30)  
ir pats kaip isrukyts busi :)
 
 
9. AM    (2009 01 28 20:50)  
:)))
 
 
10. Ramūnas L.    (2009 01 28 21:13)  
7/ ir degių skysčių... :)
 
 
11. Ramūnas L.    (2009 01 28 21:14)  
5/ mokesčius slepiate? :))
 
 
12. Kęstutis Šimatonis    (2009 01 28 21:24)  
:)
 
 
13. Snaržas    (2009 01 28 21:33)  
11/ Che su +19 % ;-)
 
 
14. Mindaugas Dryža    (2009 01 28 21:43)  
vobla-geriau
 
 
15. Snaržas    (2009 01 28 22:08)  
14/biat kiek laiko reiks laukti ,kol sudzhius...
 
 
16. Orlandas Butkus    (2009 01 28 22:35)  
puikiai
 
 
17. Sau    (2009 01 28 22:37)  
a tiek dabar kainuoja tokios skumbrės? n-i-e-v-i-e-r-o-ja-tno
gal če so orkestro apšildymu ;))
 
 
18. R.K.D.    (2009 01 28 23:00)  
Tai vis linksminatės?
Smagu čia pasižvalgyt, pasikraut teigiamai :)))
 
 
19. Snaržas    (2009 01 28 23:11)  
Achiu Dzoni Jo
jojooooooooooo
 
 
20. Antanas M    (2009 01 28 23:12)  
o kur pespėjimas RŪKYMAS KENKIA SVEIKATAI
 
 
21. Snaržas    (2009 01 28 23:15)  
20/matau atsivalges rukytos skumbres ,ojjjjjjjjj atsivalges

 
 
22. Patieška    (2009 01 28 23:18)  
aš čiur tuos mažus žuveliokus susirenku...:)))
 
 
23. Snaržas    (2009 01 28 23:19)  
22/Katina Batuota turite ar kaip ?
 
 
24. Patieška    (2009 01 28 23:23)  
23/ turiu. Nebatuotą tik. :] Za kakijie diengi keturi batai paaugliui katinui ja vas sprašyvaju?
 
 
25. Snaržas    (2009 01 28 23:25)  
24/ ajo,jo,joooo,dar uodegai kelniu reikia...:-P
 
 
26. Ramūnas Snarskis    (2009 01 28 23:38)  
či ne skumbrė ar nematai kad čia MENKĖ :)+++++
 
 
27. Olga Vaikas    (2009 01 28 23:52)  
:)
 
 
28. Valentinas Pečininas    (2009 01 29 00:13)  
Gerai :)
 
 
29. Mindaugas Bernatonis    (2009 01 29 09:30)  
Kalvarijų turguj stintos apie 13 Lt (koks skirtumas nuo uostamiesčio), pardatoj gal ir 18 Lt :)
Čia aš tik pakalbėt norėjau.
 
 
30. Rolandas Butkevičius    (2009 01 29 09:37)  
jooo.. skumbrės jėga.. o vat menkių negaudys per teliką sakė, liksim vien su skumbre, jei alaus nepabrangins..
 
 
31. GintarasM    (2009 01 29 10:02)  
26/ Ramūnas, matyt, dažniau žvejoja :))
 
 
32. birute simoniene    (2009 01 29 10:31)  
nieko nuostabaus jug krize ,o ten žuvyte nemokamai,aišku jei pasigausi o jei nosrs teigiamai pasikrausi grynu oru pakviepuosi o miesta taip dumija :)
 
 
33. rimas sinkevicius    (2009 01 29 11:39)  
..riebi, velnias....:)...per alkūnes...:))
 
 
34. Eva Miliūnienė    (2009 01 29 14:14)  
Moteriškės rankos kaip varlės :P
Fainai :)
 
 
35. Mindaugas Buivydas    (2009 01 29 17:31)  
Cool :))
 
 
36. Zenonas Urbonavičius    (2009 01 29 22:16)  
O jin ne karšto rūkymo kartais:)))
 
 
37. Snaržas    (2009 01 29 22:23)  
36/tai,... kad lauke minusas+ledas= visihkas shaltas rukymas
 
 
38. Raimondas Kuliavas    (2009 01 30 07:19)  
:D
 
 
39. Kriste P.    (2009 01 30 11:54)  
net ir nosis kaip cigarėtka:)
 
 
40. Raimonda Sutkuvienė    (2009 02 17 23:55)  
Kibkit žuvelės didelės ir mažos, o jei dar parūkytos,
Tikras gardumynas...:)

 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 80
Vidurkis: 4.46
Vertino vartotojų:   40
Žiūrėta kartų:   1851
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
12122
3011013
1001 2
(balsai vėluoja viena para)