| |
 |
1.
(2009 01 28 19:21)
man irgi tokios pat patinka :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 28 19:27)
:)))) +5
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 28 19:38)
:)) cool
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 28 20:03)
mazhdaug 18 Lt x 65kg= ohohooooo 1170 Lt
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 28 20:10)
:))))))) vo cia tai zvejyba :)))+))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 28 20:12)
1/2/3/4/6/
Svarbiausia neuzhmirshti zhvejybon cigarechiu pasiimti :-)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 28 20:30)
ir pats kaip isrukyts busi :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 28 20:50)
:)))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 28 21:13)
7/ ir degių skysčių... :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 28 21:14)
5/ mokesčius slepiate? :))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 28 21:24)
:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 28 21:33)
11/ Che su +19 % ;-)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 28 21:43)
vobla-geriau
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 28 22:08)
14/biat kiek laiko reiks laukti ,kol sudzhius...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 28 22:35)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 28 22:37)
a tiek dabar kainuoja tokios skumbrės? n-i-e-v-i-e-r-o-ja-tno
gal če so orkestro apšildymu ;))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 28 23:00)
Tai vis linksminatės?
Smagu čia pasižvalgyt, pasikraut teigiamai :)))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 28 23:11)
Achiu Dzoni Jo
jojooooooooooo
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 28 23:12)
o kur pespėjimas RŪKYMAS KENKIA SVEIKATAI
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 01 28 23:15)
20/matau atsivalges rukytos skumbres ,ojjjjjjjjj atsivalges
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 01 28 23:18)
aš čiur tuos mažus žuveliokus susirenku...:)))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 01 28 23:19)
22/Katina Batuota turite ar kaip ?
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 01 28 23:23)
23/ turiu. Nebatuotą tik. :] Za kakijie diengi keturi batai paaugliui katinui ja vas sprašyvaju?
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 01 28 23:25)
24/ ajo,jo,joooo,dar uodegai kelniu reikia...:-P
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 01 28 23:38)
či ne skumbrė ar nematai kad čia MENKĖ :)+++++
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 01 28 23:52)
:)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 01 29 00:13)
Gerai :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 01 29 09:30)
Kalvarijų turguj stintos apie 13 Lt (koks skirtumas nuo uostamiesčio), pardatoj gal ir 18 Lt :)
Čia aš tik pakalbėt norėjau.
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 01 29 09:37)
jooo.. skumbrės jėga.. o vat menkių negaudys per teliką sakė, liksim vien su skumbre, jei alaus nepabrangins..
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 01 29 10:02)
26/ Ramūnas, matyt, dažniau žvejoja :))
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 01 29 10:31)
nieko nuostabaus jug krize ,o ten žuvyte nemokamai,aišku jei pasigausi o jei nosrs teigiamai pasikrausi grynu oru pakviepuosi o miesta taip dumija :)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 01 29 11:39)
..riebi, velnias....:)...per alkūnes...:))
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 01 29 14:14)
Moteriškės rankos kaip varlės :P
Fainai :)
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 01 29 17:31)
Cool :))
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 01 29 22:16)
O jin ne karšto rūkymo kartais:)))
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 01 29 22:23)
36/tai,... kad lauke minusas+ledas= visihkas shaltas rukymas
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 01 30 07:19)
:D
|
|
| |
| |
 |
39.
(2009 01 30 11:54)
net ir nosis kaip cigarėtka:)
|
|
| |
| |
 |
40.
(2009 02 17 23:55)
Kibkit žuvelės didelės ir mažos, o jei dar parūkytos,
Tikras gardumynas...:)
|
|
| |