Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Romas Kanapeckas    (2009 01 23 23:18)  
Paplaukus sakyciau
 
 
2. Knieža    (2009 01 23 23:21)  
1/ tisliau paplaukęs :)

 
 
3. Mindaugas Buivydas    (2009 01 23 23:24)  
Kažkur pakeliui į Jokūbavą :)
 
 
4. Knieža    (2009 01 23 23:28)  
Mindaugai- Dituva, medzioklės plotai :)
 
 
5. Irmantas K.    (2009 01 23 23:28)  
rukiskai ;)
 
 
6. Adomas Svirskas    (2009 01 23 23:30)  
:) +
 
 
7. Knieža    (2009 01 23 23:32)  
3/ driokstelėjau Jadze Jokūbave :)
 
 
8. Mindaugas Buivydas    (2009 01 23 23:40)  
7/:)))))))))))))))). Tai vadinas beveik atspėjau
 
 
9. Sau    (2009 01 23 23:43)  
tai tipo šienelio pasukaliojat, a paskum stirnas su kiškučiais -pykšt...:))
nebus kas velykinius kiaušelius nešioja...
 
 
10. Knieža    (2009 01 23 23:45)  
Mindaugai, Mama nuo ten
 
 
11. Mindaugas Buivydas    (2009 01 23 23:46)  
Linkėjimai Mamytei :)
 
 
12. Knieža    (2009 01 23 23:47)  
11/perduosiu
 
 
13. Knieža    (2009 01 23 23:49)  
Sauliau, ar duot noradą kur pilnas bokalas ?
 
 
14. Alla Poletaeva    (2009 01 24 10:40)  
graži vieta
 
 
15. Juozuxas    (2009 01 24 10:48)  
Liuks
 
 
16. Antanas M    (2009 01 24 11:43)  
linkėjimai Jadzei
 
 
17. Gintaras Vitulskis    (2009 01 24 12:30)  
tai šieno nevaliojai parsivežt laiku?:)))+
 
 
18. Andrius Z    (2009 01 24 13:15)  
7/:))))))))))))
 
 
19. Robertas Milaševičius    (2009 01 24 15:33)  
kodel neparsivezei namo sieno?
rukas didelis buvo ar alaus per daug? :))))
 
 
20. Snaržas    (2009 01 24 15:37)  
Tokiu pat keliu esu peschias ish Gargzhdu iki Jaku (be rods)nuejes,dar nebuvo baigta autostrada,...iki shiol negaliu pamirshti...ech...eichiau dar karta ,bet zhmona nebeitu...:-)
 
 
21. AM    (2009 01 24 19:57)  
+
 
 
22. Knieža    (2009 01 24 22:32)  
Algimantaj, suprantu kodėl nebejjjtu
 
 
23. Bebras    (2009 01 24 22:50)  
pasiklyst galima
 
 
24. Danielius    (2009 01 25 08:28)  
...koks oras,tokia ir nuotaika....+
 
 
25. GintarasM    (2009 01 25 11:44)  
20/22/ :))
 
 
26. Gedas    (2009 01 25 20:25)  
geras darbas, spaudziu penkis !
 
 
27. Ramūnas Snarskis    (2009 01 25 23:46)  
:)
 
 
28. Walldis    (2009 01 26 21:07)  
Lietuviskai - ziemiska nuotaika ...gerai
 
 
29.    (2009 01 27 17:25)  
Nuostabi atmosfera. Puikiai atlikta! +++
 
 
30. Avė    (2009 05 07 14:49)  
o man blyn šalta pasidarė.
 
 

Kita
Taškai: 78
Vidurkis: 4.60
Vertino vartotojų:   34
Žiūrėta kartų:   1532
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10123
212215
0001 3
(balsai vėluoja viena para)