| |
 |
1.
(2009 01 23 23:18)
Paplaukus sakyciau
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 23 23:21)
1/ tisliau paplaukęs :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 23 23:24)
Kažkur pakeliui į Jokūbavą :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 23 23:28)
Mindaugai- Dituva, medzioklės plotai :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 23 23:28)
rukiskai ;)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 23 23:30)
:) +
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 23 23:32)
3/ driokstelėjau Jadze Jokūbave :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 23 23:40)
7/:)))))))))))))))). Tai vadinas beveik atspėjau
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 23 23:43)
tai tipo šienelio pasukaliojat, a paskum stirnas su kiškučiais -pykšt...:))
nebus kas velykinius kiaušelius nešioja...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 23 23:45)
Mindaugai, Mama nuo ten
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 23 23:46)
Linkėjimai Mamytei :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 23 23:47)
11/perduosiu
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 23 23:49)
Sauliau, ar duot noradą kur pilnas bokalas ?
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 24 10:40)
graži vieta
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 24 10:48)
Liuks
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 24 11:43)
linkėjimai Jadzei
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 24 12:30)
tai šieno nevaliojai parsivežt laiku?:)))+
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 24 13:15)
7/:))))))))))))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 24 15:33)
kodel neparsivezei namo sieno?
rukas didelis buvo ar alaus per daug? :))))
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 24 15:37)
Tokiu pat keliu esu peschias ish Gargzhdu iki Jaku (be rods)nuejes,dar nebuvo baigta autostrada,...iki shiol negaliu pamirshti...ech...eichiau dar karta ,bet zhmona nebeitu...:-)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 01 24 22:32)
Algimantaj, suprantu kodėl nebejjjtu
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 01 24 22:50)
pasiklyst galima
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 01 25 08:28)
...koks oras,tokia ir nuotaika....+
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 01 25 11:44)
20/22/ :))
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 01 25 20:25)
geras darbas, spaudziu penkis !
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 01 25 23:46)
:)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 01 26 21:07)
Lietuviskai - ziemiska nuotaika ...gerai
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 01 27 17:25)
Nuostabi atmosfera. Puikiai atlikta! +++
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 05 07 14:49)
o man blyn šalta pasidarė.
|
|
| |