Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Kęstutis Šimatonis    (2009 01 22 21:31)  
... ir vėl reiks ėst žiurkes irgi pelėdas ...
 
 
2. AM    (2009 01 22 21:32)  
:))))
 
 
3. Gytis    (2009 01 22 21:32)  
He He... :))) 5
 
 
4. Snaržas    (2009 01 22 21:33)  
...ir putodams sniegs visur i nieka pavirto...
 
 
5. Kęstutis Šimatonis    (2009 01 22 21:38)  
Ar ne gana, kad aš jums varnų nunešu kojas
Ir, kaip būrui reik, sugavęs dvylika žvirblių,
Galvas nusuktas kasmets jums duot nesistengiu?
Taigi ben irgi manęs ben kartą jau susimilkit,
Kad aš iš bėdos, gaivindams savo dūšelę,
Varnų ben kelias išsikept kasmets nusišaudau.
 
 
6. Snaržas    (2009 01 22 21:46)  
5/ :-) +5 Tau ...
 
 
7. aidas a .    (2009 01 22 22:00)  
Nu va. Ir vėl ta pati patekėjo.... Gyvenimas sukasi ratu... ;-)
 
 
8. jurgis    (2009 01 22 22:04)  
geras Slunkius
 
 
9. Rash    (2009 01 22 22:28)  
o Shustrauska shaltis parsigriaudamas juokes :)
 
 
10. Donatas    (2009 01 22 22:50)  
Feniksasple :)
 
 
11. Sau    (2009 01 22 23:03)  
karalius lyras,
karalius ūbas,
karaliaus vyckos
madingas rūbas...
 
 
12. Snaržas    (2009 01 22 23:06)  
10/Nebe Feniksuos ,prisiChrysler300iavo ...:-)
11/ +5
 
 
13. Snaržas    (2009 01 22 23:19)  
1/visgi nemirtinga eilute ishtrauket :-)
 
 
14. Donatas    (2009 01 22 23:20)  
12/ beje Chrysleriai lodariai už nemokamą saugumo reklamą neišrūpino Vytukui kito aftamobiliaus
 
 
15. Snaržas    (2009 01 22 23:21)  
14,nu zhinote ,tada jie ishbaigti opelei :-)
 
 
16. Donatas    (2009 01 22 23:37)  
15/ tai kad uopelius General Motors priklauso. Krysleris su Daimleriu Benzu koja kojon aina...
 
 
17. Orlandas Butkus    (2009 01 22 23:48)  
toks rūpesčių nuvargintas
 
 
18. Adomas Svirskas    (2009 01 23 00:06)  
:)
 
 
19. Romas Šarakauskas    (2009 01 23 00:32)  
taigi čia tas taksistas.....
 
 
20. Ramūnas Blavaščiūnas    (2009 01 23 00:56)  
mhm, maniau si saulele jau iskeliavo padais i prieki, pasirodo gi dar ne :)
 
 
21. Irmantas K.    (2009 01 23 08:44)  
:)) Ale panasus
 
 
22. SP    (2009 01 23 09:34)  
Plauku zele pagailejot :-)
 
 
23. Rolandas Replevičius    (2009 01 23 09:41)  
Garderobas gyvenimo matęs... :) +
 
 
24. Antanas M    (2009 01 23 09:56)  
23/čia specūra, specialiai "atkopimui" paruošta :)
 
 
25. myntonas    (2009 01 23 10:01)  
:)
 
 
26. Valentinas Pečininas    (2009 01 23 11:10)  
Šustauską primena :) +
 
 
27. GintarasM    (2009 01 23 11:27)  
11/26/ :D)))
 
 
28. Rolandas Butkevičius    (2009 01 23 13:40)  
Kol paskui tokius "lyderius" eis Lietuvos žmonės tol ir bus Lietuva tik gili provincija, skaudu..
 
 
29. Mindaugas Buivydas    (2009 01 23 16:16)  
Visų Lietuvikės ubagų patriarchas :)
 
 
30. Jonas Balandis    (2009 01 23 20:46)  
kodėl.... reklamuojate tokius?
 
 
31. aidas a .    (2009 01 23 21:04)  
„Neišsižadėk – tarbos, lazdos ir turmos“
 
 
32. Snaržas    (2009 01 23 21:07)  
30/galvojau kaip acakyt,bet uzh mane acake 31/aidas a.
 
 
33. Jonas Balandis    (2009 01 23 21:14)  
manęs nepatenkina toks atsakymas :)
 
 
34. Snaržas    (2009 01 23 21:19)  
33/hmmmmmmmmmmmmmm
,tai pastatykit mane i kampa :-/
 
 
35. Jonas Balandis    (2009 01 23 21:24)  
geras ...
 
 
36. Snaržas    (2009 01 23 21:27)  
35/ ash labai dazhnai Jonai ta zhodi girdzhiu,todel imu itiketi ,kad tai r objektyvi realybe :-)
 
 
37. Arunas S    (2009 01 24 00:55)  
tik5
 
 
38. Daiva Kielė    (2009 01 24 23:10)  
koks abrozdėlis :))
 
 
39. Raimondas Kuliavas    (2009 01 25 00:07)  
Visų miestų ubagai vienykitės ! Karalius mirė, tegyvuoja karalius ... ;)
 
 
40. Ramūnas Snarskis    (2009 01 25 11:59)  
karalius yra karalius
 
 
41. Gintaras Vitulskis    (2009 01 26 09:07)  
ubagų karaliui uoslė pasakė, kad jam jau laikas lipt ant bačkos:)
 
 
42. Walldis    (2009 01 26 19:27)  
I ubagu karaliu uznesa .... ;)
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 95
Vidurkis: 4.54
Vertino vartotojų:   45
Žiūrėta kartų:   2347
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
03045
111318
3012 2
(balsai vėluoja viena para)