| |
 |
1.
(2009 01 22 21:31)
... ir vėl reiks ėst žiurkes irgi pelėdas ...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 22 21:32)
:))))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 22 21:32)
He He... :))) 5
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 22 21:33)
...ir putodams sniegs visur i nieka pavirto...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 22 21:38)
Ar ne gana, kad aš jums varnų nunešu kojas
Ir, kaip būrui reik, sugavęs dvylika žvirblių,
Galvas nusuktas kasmets jums duot nesistengiu?
Taigi ben irgi manęs ben kartą jau susimilkit,
Kad aš iš bėdos, gaivindams savo dūšelę,
Varnų ben kelias išsikept kasmets nusišaudau.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 22 21:46)
5/ :-) +5 Tau ...
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 22 22:00)
Nu va. Ir vėl ta pati patekėjo.... Gyvenimas sukasi ratu... ;-)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 22 22:04)
geras Slunkius
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 22 22:28)
o Shustrauska shaltis parsigriaudamas juokes :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 22 22:50)
Feniksasple :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 22 23:03)
karalius lyras,
karalius ūbas,
karaliaus vyckos
madingas rūbas...
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 22 23:06)
10/Nebe Feniksuos ,prisiChrysler300iavo ...:-)
11/ +5
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 22 23:19)
1/visgi nemirtinga eilute ishtrauket :-)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 22 23:20)
12/ beje Chrysleriai lodariai už nemokamą saugumo reklamą neišrūpino Vytukui kito aftamobiliaus
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 22 23:21)
14,nu zhinote ,tada jie ishbaigti opelei :-)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 22 23:37)
15/ tai kad uopelius General Motors priklauso. Krysleris su Daimleriu Benzu koja kojon aina...
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 22 23:48)
toks rūpesčių nuvargintas
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 23 00:06)
:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 23 00:32)
taigi čia tas taksistas.....
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 23 00:56)
mhm, maniau si saulele jau iskeliavo padais i prieki, pasirodo gi dar ne :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 01 23 08:44)
:)) Ale panasus
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 01 23 09:34)
Plauku zele pagailejot :-)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 01 23 09:41)
Garderobas gyvenimo matęs... :) +
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 01 23 09:56)
23/čia specūra, specialiai "atkopimui" paruošta :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 01 23 10:01)
:)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 01 23 11:10)
Šustauską primena :) +
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 01 23 11:27)
11/26/ :D)))
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 01 23 13:40)
Kol paskui tokius "lyderius" eis Lietuvos žmonės tol ir bus Lietuva tik gili provincija, skaudu..
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 01 23 16:16)
Visų Lietuvikės ubagų patriarchas :)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 01 23 20:46)
kodėl.... reklamuojate tokius?
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 01 23 21:04)
„Neišsižadėk – tarbos, lazdos ir turmos“
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 01 23 21:07)
30/galvojau kaip acakyt,bet uzh mane acake 31/aidas a.
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 01 23 21:14)
manęs nepatenkina toks atsakymas :)
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 01 23 21:19)
33/hmmmmmmmmmmmmmm
,tai pastatykit mane i kampa :-/
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 01 23 21:24)
geras ...
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 01 23 21:27)
35/ ash labai dazhnai Jonai ta zhodi girdzhiu,todel imu itiketi ,kad tai r objektyvi realybe :-)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 01 24 00:55)
tik5
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 01 24 23:10)
koks abrozdėlis :))
|
|
| |
| |
 |
39.
(2009 01 25 00:07)
Visų miestų ubagai vienykitės ! Karalius mirė, tegyvuoja karalius ... ;)
|
|
| |
| |
 |
40.
(2009 01 25 11:59)
karalius yra karalius
|
|
| |
| |
 |
41.
(2009 01 26 09:07)
ubagų karaliui uoslė pasakė, kad jam jau laikas lipt ant bačkos:)
|
|
| |
| |
 |
42.
(2009 01 26 19:27)
I ubagu karaliu uznesa .... ;)
|
|
| |