| |
 |
1.
(2009 01 21 11:16)
labai laaabai viskas čia : }
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 21 11:21)
:)))) geras!
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 21 11:32)
..ačiū už gerą nuotaiką :))) +
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 21 11:40)
smagus darbas!
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 21 12:19)
sakyčiau, nufotkinta dailiai
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 21 12:22)
rodo taika
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 21 12:27)
Gera Ideja ir grazu :) +
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 21 12:27)
Gera Ideja ir grazu :) +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 21 12:32)
for sense of humour.. :) ♡
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 21 12:35)
graziai ziurisi x]
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 21 12:45)
:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 21 15:48)
mintis nikeo tokia
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 21 17:57)
Laukiam tęsinio iš pačių vestuvių.:) +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 21 20:04)
:)))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 21 20:39)
jėėėė. ;DDD kietai.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 21 21:10)
:))) fainai
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 21 21:29)
+:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 01 21 22:01)
:) +5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 01 21 23:19)
:)+
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 01 21 23:41)
jau taip fainiai:)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 01 22 00:38)
smagiai
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 01 22 00:40)
:D
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 01 22 11:15)
tikrai smagiai..
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 01 23 15:22)
kaip romantiška :)))
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 01 25 10:35)
:)...+
|
|
| |