| |
 |
1.
(2009 01 15 18:52)
patiko
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 15 19:10)
fainiai :) Miela kate :)))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 15 19:22)
tikrai ne miela kate.. :/ bet foto liux :D
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 15 19:24)
/3 tikrai tikrai ne miela kate... o mielas katinas :P
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 15 20:13)
grazuolis katinas. O cia katino usai nukirpti?
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 15 20:13)
kodel to Mortimerio tokie silpni usai?
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 15 20:15)
5/6/ gal vitaminu mazai gauna :)
o siaip usai garbanojasi kaip ir kailis, del to vos tik koks vienas rodos jau bus 5cm, ima ir nuluzta..
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 15 21:02)
Velnioniškai kokybiškai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 15 21:43)
nuotrauka super
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 15 21:58)
patinka akies tekstura ;)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 15 22:12)
Beveik sfinksas :))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 15 23:02)
Laba :) Nu gi gražus kačiukas. O ir kokybė nuotraukos liuks ;)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 15 23:10)
++
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 15 23:31)
O..sita labai super.Man tik gailiausia tai tu usu.. :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 16 09:22)
;)))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 16 09:30)
pasikartosiu - labai labai patinka :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 16 11:44)
Aciu visiems uz ivertinimus :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 16 16:46)
įspūdingai atrodo :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 16 17:01)
na, jau toks nuožmus žvilgsnis, kaip kokio laukinio katino
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 01 16 18:38)
:)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 01 20 22:33)
o kaip gerai !
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 01 21 22:28)
:)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 01 27 22:56)
Sildomes... 5
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 02 22 13:30)
panteriukstis koks ;) 5
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 03 31 19:43)
Va už šitą nuo manęs +5
|
|
| |