| |
 |
1.
(2009 01 09 22:26)
Super+++
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 09 22:33)
leliljaaa
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 09 22:35)
kaip iš kokio kelionių žurnalo
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 09 22:39)
nice 5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 09 22:41)
2./ pagaliau garsusis, Knieza ir pas mani apsilanke :)))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 09 22:46)
leliumai lel:)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 09 23:23)
afigenai
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 10 08:23)
natürlich wunderbar
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 10 09:14)
žalia pašvaistė su raudonumu praskiesta dar geriau atrodo
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 10 11:16)
,,Tamsioje Naktyje joks vedlys savo žibintu neapšvies nieko kito , išskyrus tai , ką pats žmogus nori matyti ,, P. C.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 10 11:20)
jau ir naktis:) gražu ir yra ką skaičiuoti (žvaigždutes):)))+
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 10 13:05)
gerai
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 10 16:08)
Labai grazu!
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 10 17:35)
Sveikinu, labai graži šiaurės pašvaistė, svajoju realiai pamatyti. Į tariu, kad čia Norvegijoj? ++++++
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 10 17:36)
laaabai
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 10 17:50)
ou je, gerai cia :) ilgai svitinai?
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 10 18:11)
14./ taip :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 10 18:11)
16./cielas 30 sekundzhiu :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 10 18:17)
Kadras gražus. Gaila, kad kokybės šiek tiek trūksta
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 10 18:31)
wow. be zodziu +5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 01 10 18:35)
Fainai...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 01 10 20:42)
Kad pas mus taip butų....... :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 01 10 20:53)
labai grazioje vietoje gyvenat,puikia naktine pasvaiste galima regeti+
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 01 10 21:29)
ar tai pasaka? ar foto pasakiska :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 01 10 21:43)
...inspūdinga!...
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 01 11 00:04)
damn...
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 01 11 11:52)
sssuuuuuuper
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 01 11 17:23)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 01 12 19:30)
nu sitokios tai man laaabai patinka
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 01 13 23:10)
Pašvaistė, pašvaistė...prisiminimais brendu kaip sniegą. Puiku.
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 06 26 09:25)
nerealu...+5
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 07 07 00:00)
ner zodciu... tai mano svajone te tai kad nufotkint bet nors savom akym pamatyti tokia pasvaiste +++++
|
|
| |