Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. akse    (2009 01 09 22:26)  
Super+++
 
 
2. Knieža    (2009 01 09 22:33)  
leliljaaa
 
 
3. radegunda    (2009 01 09 22:35)  
kaip iš kokio kelionių žurnalo
 
 
4. Ramus    (2009 01 09 22:39)  
nice 5
 
 
5. J.    (2009 01 09 22:41)  
2./ pagaliau garsusis, Knieza ir pas mani apsilanke :)))
 
 
6. Giedrius_In    (2009 01 09 22:46)  
leliumai lel:)
 
 
7. viktoras mazonas    (2009 01 09 23:23)  
afigenai
 
 
8. skarbonke    (2009 01 10 08:23)  
natürlich wunderbar
 
 
9. Hermis Preikštas    (2009 01 10 09:14)  
žalia pašvaistė su raudonumu praskiesta dar geriau atrodo
 
 
10. Petras T.    (2009 01 10 11:16)  
,,Tamsioje Naktyje joks vedlys savo žibintu neapšvies nieko kito , išskyrus tai , ką pats žmogus nori matyti ,, P. C.
 
 
11. Gintaras Vitulskis    (2009 01 10 11:20)  
jau ir naktis:) gražu ir yra ką skaičiuoti (žvaigždutes):)))+
 
 
12. AA    (2009 01 10 13:05)  
gerai
 
 
13. SP    (2009 01 10 16:08)  
Labai grazu!
 
 
14. Antanas Krištapavičius    (2009 01 10 17:35)  
Sveikinu, labai graži šiaurės pašvaistė, svajoju realiai pamatyti. Į tariu, kad čia Norvegijoj? ++++++
 
 
15. R.P.R.    (2009 01 10 17:36)  
laaabai
 
 
16. d.chmieliauskas    (2009 01 10 17:50)  
ou je, gerai cia :) ilgai svitinai?
 
 
17. J.    (2009 01 10 18:11)  
14./ taip :)
 
 
18. J.    (2009 01 10 18:11)  
16./cielas 30 sekundzhiu :)
 
 
19. Mindaugas Buivydas    (2009 01 10 18:17)  
Kadras gražus. Gaila, kad kokybės šiek tiek trūksta
 
 
20. no.5    (2009 01 10 18:31)  
wow. be zodziu +5
 
 
21. Pusalotas    (2009 01 10 18:35)  
Fainai...
 
 
22. Vytautas Trasikis    (2009 01 10 20:42)  
Kad pas mus taip butų....... :)
 
 
23. Arunas S    (2009 01 10 20:53)  
labai grazioje vietoje gyvenat,puikia naktine pasvaiste galima regeti+
 
 
24. Vytautas G    (2009 01 10 21:29)  
ar tai pasaka? ar foto pasakiska :)
 
 
25. Arvydas Venclovas    (2009 01 10 21:43)  
...inspūdinga!...
 
 
26. Gediminas Bieliauskas    (2009 01 11 00:04)  
damn...
 
 
27. Greta. M    (2009 01 11 11:52)  
sssuuuuuuper
 
 
28. GintarasM    (2009 01 11 17:23)  
puikiai
 
 
29. AM    (2009 01 12 19:30)  
nu sitokios tai man laaabai patinka
 
 
30. Teisutis Targauskas    (2009 01 13 23:10)  
Pašvaistė, pašvaistė...prisiminimais brendu kaip sniegą. Puiku.
 
 
31. AUDrius a    (2009 06 26 09:25)  
nerealu...+5
 
 
32. Viaceslav Fatejev    (2009 07 07 00:00)  
ner zodciu... tai mano svajone te tai kad nufotkint bet nors savom akym pamatyti tokia pasvaiste +++++
 
 

Gamta
Taškai: 83
Vidurkis: 4.72
Vertino vartotojų:   35
Žiūrėta kartų:   2281
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00011
100817
1002 4
(balsai vėluoja viena para)