Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Vytautas G    (2009 01 09 22:13)  
skanumelis :)
 
 
2. radegunda    (2009 01 09 22:19)  
priminei, reikia eiti šaldytų pasiieškoti:)
 
 
3. R.K.D.    (2009 01 09 22:25)  
Baikit griaudint :)
 
 
4. petruskaro    (2009 01 09 22:47)  
oo net seiles nurijau ; //
 
 
5. Snaržas    (2009 01 10 00:13)  
..............................
........................
.............
 
 
6. R.P.R.    (2009 01 10 00:17)  
net uzuodziu :)
 
 
7. Simas Mockevičius    (2009 01 10 17:51)  
niam ;)
 
 
8. Mindaugas Buivydas    (2009 01 10 18:23)  
Skanu :)
 
 
9. Vilija Vitkute    (2009 01 10 20:19)  
Niam niam niam...
labai skaniai pateikta
 
 
10. Vytautas Trasikis    (2009 01 10 20:46)  
Mmmm :)
 
 
11. Greta. M    (2009 01 10 20:48)  
aciu, labai skanu
 
 
12. O.S.    (2009 01 11 14:58)  
Aciu visiems :* negalejau anksciau padekoti :/
 
 
13. Snaržas    (2009 01 11 15:03)  
O. ,taip uzhtrukote truputuka,"bukvaliai"pabodosi laukti
 
 
14. O.S.    (2009 01 11 15:20)  
Algimantai :)) taip skubejau, bet Tamstos Kompiuterio gyvybe kabejo ant plauko, reikejo skubiai reanimuoti
 
 
15. anuka    (2009 01 11 15:27)  
o.
 
 
16. O.S.    (2009 01 11 15:28)  
Anuka, kodel tik o. ?
 
 
17. anuka    (2009 01 11 20:57)  
džiaugiuosi aš čia taip :)
 
 
18. Daiva Kielė    (2009 01 17 20:46)  
sauja tokiu... , gerai butu:)
 
 
19. Laura La    (2009 01 18 00:39)  
labai skanios uogos ir spalvos :)
 
 
20. Raimonda Sutkuvienė    (2009 01 19 22:20)  
Niam +5
 
 
21. Arunas    (2009 01 20 22:57)  
As vel laukiu vasaros...5
 
 
22. jurga    (2009 02 01 17:56)  
man tokie dalykai visada atrodo nerealūs, kai lauke - 15 :)
 
 
23. Ramus    (2009 02 02 12:34)  
aciu buvo skanu :)
 
 
24. skarbonke    (2009 02 14 16:41)  
skaniai
 
 
25. Domantė Čiuplinskaitė    (2009 04 09 19:51)  
Nu bet šita tai liuks. : ) Į mėgstamas.
 
 

Kita
Taškai: 78
Vidurkis: 4.60
Vertino vartotojų:   38
Žiūrėta kartų:   1346
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00023
202913
0201 4
(balsai vėluoja viena para)