| |
 |
1.
(2009 01 09 22:13)
skanumelis :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 09 22:19)
priminei, reikia eiti šaldytų pasiieškoti:)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 09 22:25)
Baikit griaudint :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 09 22:47)
oo net seiles nurijau ; //
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 10 00:13)
..............................
........................
.............
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 10 00:17)
net uzuodziu :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 10 17:51)
niam ;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 10 18:23)
Skanu :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 10 20:19)
Niam niam niam...
labai skaniai pateikta
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 10 20:46)
Mmmm :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 10 20:48)
aciu, labai skanu
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 11 14:58)
Aciu visiems :* negalejau anksciau padekoti :/
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 11 15:03)
O. ,taip uzhtrukote truputuka,"bukvaliai"pabodosi laukti
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 11 15:20)
Algimantai :)) taip skubejau, bet Tamstos Kompiuterio gyvybe kabejo ant plauko, reikejo skubiai reanimuoti
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 11 15:27)
o.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 11 15:28)
Anuka, kodel tik o. ?
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 11 20:57)
džiaugiuosi aš čia taip :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 17 20:46)
sauja tokiu... , gerai butu:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 18 00:39)
labai skanios uogos ir spalvos :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 19 22:20)
Niam +5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 01 20 22:57)
As vel laukiu vasaros...5
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 02 01 17:56)
man tokie dalykai visada atrodo nerealūs, kai lauke - 15 :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 02 02 12:34)
aciu buvo skanu :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 02 14 16:41)
skaniai
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 04 09 19:51)
Nu bet šita tai liuks. : ) Į mėgstamas.
|
|
| |