Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Bordo dogo - Airos - portretas :)

 
1. Artūras Armonas    (2009 01 07 10:51)  
Pirma foto ir tokia gera!
 
 
2. solitary    (2009 01 07 10:53)  
:))Būčiau tą ašarą nuvalęs arba "nušopinęs", bet vistiek GĖLĖ, kolkas.
 
 
3. skirmish    (2009 01 07 11:08)  
Čia tai gerulis portretas :) tik gaila nuotrauka per didelė nesutvarkyta, bet vistiek uoga.
 
 
4. Gytis    (2009 01 07 11:18)  
fantastiskas kadras! uoga
 
 
5. Ramus    (2009 01 07 11:29)  
:))) +
 
 
6. Linas Šilauskas    (2009 01 07 11:33)  
Ar čia reikia suprasti, kad kaklaraiščio šeimininkas jau sukramtytas ?:) Uoga
 
 
7. konfun    (2009 01 07 11:40)  
Man tai ta nuotrauka truputi per saldi...
 
 
8. Markas Morkus    (2009 01 07 11:54)  
Fainas :))
 
 
9. Gytis    (2009 01 07 11:57)  
7/ salduma panaikins sekancios fainulkos foto, kur matysis iltys....
 
 
10.    (2009 01 07 12:02)  
9/ Bus tokių - pažadu :)
 
 
11. Gytis    (2009 01 07 12:04)  
Paziurekit, kokia atgaila akyse uz padaryta poelgi...
 
 
12. AUDrius a    (2009 01 07 12:13)  
suedzziau astunkoji, bet daugiau nebetelpa.... +
 
 
13. no.5    (2009 01 07 12:36)  
gera :) +
 
 
14. Irmantas K.    (2009 01 07 12:48)  
:)) pralinksmino
 
 
15. Eglė ヅ    (2009 01 07 13:26)  
oi šuneliukas :D
 
 
16. Adomas Svirskas    (2009 01 07 13:32)  
sabakeru kalendoriui visai cool. tiek kad fokusas parejes, jei jau portretas sito ciuciaus.
 
 
17. Marija    (2009 01 07 13:36)  
:)
 
 
18. Romas Kanapeckas    (2009 01 07 14:21)  
O pagal maza galvojau, kad is grobio liko tik kaklaraistis :)))
 
 
19. R.P.R.    (2009 01 07 14:28)  
18/ as ir :) prajuokino siaip, israiska :))
 
 
20. Ramūnas Blavaščiūnas    (2009 01 07 14:28)  
18/ jei vbutu taip kaip tu sakai, zvilgsnis butu linksmesnis, o dabar matai gi kokios liudnos akys .... manau grobis lememu momentu apsishi...o ir tapo netinkamas maistui ... va is cia ir liudesys tas ....
 
 
21. Adomas Svirskas    (2009 01 07 14:58)  
6/18/ as ir maniau is pradziu kad slipsas, o paskui pamaniau kad ciucys wiibrika ateme is kokios tetos, sergedamas morale beigi dorove ;) ir liudnas zvilgsnis, kad toks netobulas pasaulis, kuriame vyrai tik krepsiniu ar zemes ukiu domisi :)
 
 
22. Dianukas    (2009 01 07 15:29)  
+
 
 
23. Rūta Smailys    (2009 01 07 15:36)  
:D
 
 
24. R.K.D.    (2009 01 07 16:03)  
Skanaus :)))
 
 
25.    (2009 01 07 17:07)  
Dėkoju visiems už gerus žodžius, jumorą ir vertinimus :)
 
 
26. JP    (2009 01 07 17:21)  
o gal gyvenate netoli santariškių?
ten kažkokie du panašūs vaikšto ir man visad atrodo, kad įsisegs man į koją:)
 
 
27.    (2009 01 07 17:25)  
26/ Pažįstu aš tuos iš Santariškių, visi šie šunes tik baisiai atrodo, bet yra geriečiai
 
 
28. AM    (2009 01 07 17:30)  
:)
 
 
29. JP    (2009 01 07 17:32)  
27/ aš irgi taip manau, belieka tik tikėjimas, kad jie protingi ir išauklėti. beje, visą laiką galvojau, kad čia kokie nors mastifai, o ne dogai:)
 
 
30.    (2009 01 07 17:54)  
29/ Tai jie ir yra giminingi mastifams. Jie ir bordo dogai ir iš molosų giminės. Bordo dogas pavadinimas kilęs iš to, kad pirmą kartą Europoje ši veislė atsirado parodoje Bordo mieste.
 
 
31. aidas a .    (2009 01 07 19:44)  
Tikras Cherchilis. Prajuokino.
 
 
32. aidas a .    (2009 01 07 19:46)  
Liudi, kad is zaisliuko oras isejo. Akys tai sako. ;-)
 
 
33. Gedas    (2009 01 07 21:21)  
:))) geras
 
 
34. Grazina Hartmann    (2009 01 07 22:08)  
Juokinga tokia. gera.
 
 
35. Rolandas Butkevičius    (2009 01 07 22:37)  
Gera foto.. liūdnas šuo..
 
 
36. VV    (2009 01 07 23:17)  
smagiai startavot kūdroj:) mažoj atrodo visa drama:)
 
 
37. Danielius    (2009 01 08 20:15)  
5
 
 
38. Avė    (2009 01 11 15:57)  
pz:))))))))
 
 
39. AA    (2009 01 11 16:12)  
smagi foto :D
 
 

Kita
Taškai: 93
Vidurkis: 4.47
Vertino vartotojų:   57
Žiūrėta kartų:   3815
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
22243
312913
0123 10
(balsai vėluoja viena para)