| |
 |
1.
(2009 01 07 10:51)
Pirma foto ir tokia gera!
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 07 10:53)
:))Būčiau tą ašarą nuvalęs arba "nušopinęs", bet vistiek GĖLĖ, kolkas.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 07 11:08)
Čia tai gerulis portretas :) tik gaila nuotrauka per didelė nesutvarkyta, bet vistiek uoga.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 07 11:18)
fantastiskas kadras! uoga
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 07 11:29)
:))) +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 07 11:33)
Ar čia reikia suprasti, kad kaklaraiščio šeimininkas jau sukramtytas ?:) Uoga
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 07 11:40)
Man tai ta nuotrauka truputi per saldi...
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 07 11:54)
Fainas :))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 07 11:57)
7/ salduma panaikins sekancios fainulkos foto, kur matysis iltys....
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 07 12:02)
9/ Bus tokių - pažadu :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 07 12:04)
Paziurekit, kokia atgaila akyse uz padaryta poelgi...
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 07 12:13)
suedzziau astunkoji, bet daugiau nebetelpa.... +
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 07 12:36)
gera :) +
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 07 12:48)
:)) pralinksmino
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 07 13:26)
oi šuneliukas :D
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 07 13:32)
sabakeru kalendoriui visai cool. tiek kad fokusas parejes, jei jau portretas sito ciuciaus.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 07 13:36)
:)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 07 14:21)
O pagal maza galvojau, kad is grobio liko tik kaklaraistis :)))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 07 14:28)
18/ as ir :) prajuokino siaip, israiska :))
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 07 14:28)
18/ jei vbutu taip kaip tu sakai, zvilgsnis butu linksmesnis, o dabar matai gi kokios liudnos akys .... manau grobis lememu momentu apsishi...o ir tapo netinkamas maistui ... va is cia ir liudesys tas ....
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 01 07 14:58)
6/18/ as ir maniau is pradziu kad slipsas, o paskui pamaniau kad ciucys wiibrika ateme is kokios tetos, sergedamas morale beigi dorove ;) ir liudnas zvilgsnis, kad toks netobulas pasaulis, kuriame vyrai tik krepsiniu ar zemes ukiu domisi :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 01 07 15:36)
:D
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 01 07 16:03)
Skanaus :)))
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 01 07 17:07)
Dėkoju visiems už gerus žodžius, jumorą ir vertinimus :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 01 07 17:21)
o gal gyvenate netoli santariškių?
ten kažkokie du panašūs vaikšto ir man visad atrodo, kad įsisegs man į koją:)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 01 07 17:25)
26/ Pažįstu aš tuos iš Santariškių, visi šie šunes tik baisiai atrodo, bet yra geriečiai
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 01 07 17:30)
:)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 01 07 17:32)
27/ aš irgi taip manau, belieka tik tikėjimas, kad jie protingi ir išauklėti. beje, visą laiką galvojau, kad čia kokie nors mastifai, o ne dogai:)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 01 07 17:54)
29/ Tai jie ir yra giminingi mastifams. Jie ir bordo dogai ir iš molosų giminės. Bordo dogas pavadinimas kilęs iš to, kad pirmą kartą Europoje ši veislė atsirado parodoje Bordo mieste.
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 01 07 19:44)
Tikras Cherchilis. Prajuokino.
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 01 07 19:46)
Liudi, kad is zaisliuko oras isejo. Akys tai sako. ;-)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 01 07 21:21)
:))) geras
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 01 07 22:08)
Juokinga tokia. gera.
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 01 07 22:37)
Gera foto.. liūdnas šuo..
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 01 07 23:17)
smagiai startavot kūdroj:) mažoj atrodo visa drama:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 01 11 15:57)
pz:))))))))
|
|
| |
| |
 |
39.
(2009 01 11 16:12)
smagi foto :D
|
|
| |