Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Paulius Gvildys    (2007 06 07 00:01)  
įdomu pamtyt realybėj autorę ir paskui jos darbą :) +5
 
 
2. DD    (2007 06 07 00:02)  
Siandien gera naktis kudroje, geru nuotrauku padave, labai geru ...
 
 
3. Žaneta    (2007 06 07 00:03)  
Pauliau, kazkada buvome susitike?:)
 
 
4. Snaržas    (2007 06 07 00:05)  
Ginkunu(Shiauliai) kapinese yra panashios kompozicijos skulptura...
+5
 
 
5. Paulius Gvildys    (2007 06 07 00:06)  
Sestadieni KKC snekejai su Marijum, o as pasiklausiau, kas ta mergina prie Marijaus :))
 
 
6. VV    (2007 06 07 00:06)  
Tad džiaukimės visi, švęskime, penketais dalinkimės ir komplimentais, kol Marijus nepasirodė dar :)))))
 
 
7. Žaneta    (2007 06 07 00:06)  
:)
 
 
8. rz    (2007 06 07 00:09)  
O Jus irgi merginomis is gatves susidomejot. :) Labai grazu.
 
 
9. Vitas Zabita    (2007 06 07 00:35)  
+
 
 
10. Arūnas Eismantas    (2007 06 07 08:06)  
Liūdna,bet gera :)
 
 
11. Svetlana Batura    (2007 06 07 09:32)  
Labai neblogai! +!
 
 
12. Mindaugas Buivydas    (2007 06 07 10:44)  
Taip!!
 
 
13. Voišė Vaišvilaitis    (2007 06 07 15:26)  
y kam tiek prislaktc..........
 
 
14. Mindaugas Vaičiulis    (2007 06 07 21:46)  
sunku butu prie ko prikibt, tad visi 5 su +
 
 
15. Altijus    (2007 06 07 22:15)  
Galva, po vakar,nebeatkeliama :) +
 
 
16. RS    (2007 06 07 23:08)  
Puikus darbas.
 
 
17. Giedrius Grigonis    (2007 06 08 14:44)  
Man tai keista foto, tiesa sakant.
 
 
18. Kriste P.    (2007 06 08 17:44)  
graziai,susimasciusiai, ilgesingai:)
 
 
19. Ramūnas Blavaščiūnas    (2007 06 11 01:24)  
gera nuotrauka 5, o cia del mazinimo taip kokybe vietomis pagriuvo ?.....
 
 
20. martynas vidzbelis    (2007 06 11 20:21)  
sacharinas nei cukrus nei vitaminas...
 
 
21. žilė    (2007 06 14 11:57)  
Geras, gražus kadras. Tik kažkas kliūna, gal kadravimas?
 
 

Portretas
Taškai: 79
Vidurkis: 4.59
Vertino vartotojų:   38
Žiūrėta kartų:   3159
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00219
310510
0014 2
(balsai vėluoja viena para)