| |
 |
1.
(2009 01 01 12:19)
stovėjo namelis ant vištos kojelės
plynam laukelį stovėjo namelis
Su atėjusiais, Arnoldai:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 01 15:10)
aciu. su Naujais.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 01 18:37)
geri linkėjimai:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 01 19:40)
Kai kas iš Česnakevičiaus kūrybos:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 01 19:46)
4/ tinkamos šviesos ir debesies teko laukti apie valandą :)
Tęsiant naiviojo meno tradicijas
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 01 20:16)
grazus palinkejimas aciu :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 01 23:22)
nu, tas debesėlis išvis užmuša... :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 02 00:17)
Vaje, kaip silta....
Visko, kas grazu, Arnoldai.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 02 10:58)
puiki dermė, viskas savo vietoj ir nieko nereikalingo
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 02 11:03)
Nuostabus palinkėjimas ;)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 02 11:23)
miela fotografija
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 02 19:49)
cha cha cha, graziai;)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 05 20:16)
Puiki
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 08 04:07)
koks nuostabus tas Kaunas
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 08 20:05)
14/ Tikrai. Ir būdelė kairėje. Kaišiadorys :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 09 21:24)
kaip fainiai. :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 13 14:50)
super palinkejimas :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 13 19:12)
kaip toli iki būdelės eiti.. :l o nuotrauka tai žavi, patraukia ta erdvė ir įdomia kompozicija :}
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 15 23:50)
gera zvelgt i toli taip pat kaip ir i ateity :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 26 20:21)
:)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 02 06 21:52)
Vienišius. :}
Labai patinka.
|
|
| |