Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Vartotojo rankos

 
1. Malvydas    (2008 12 16 21:44)  
o stiklinių (nors vienkartinių) neduoda?
 
 
2. Zajac    (2008 12 16 21:45)  
1./ Tai duoda bet po viena :) krize
 
 
3. Zajac    (2008 12 16 21:46)  
1./ Pamirsot uoga uzdet :)) Aciu
 
 
4. Quintas    (2008 12 16 21:48)  
o kodel jos tokios?
 
 
5. Malvydas    (2008 12 16 21:55)  
3./ Atsiprašau... alshaimeris žinote... lelija
 
 
6. Kafkis    (2008 12 16 22:01)  
:) +
 
 
7. Vaida Virbickaite    (2008 12 16 22:04)  
++
 
 
8. Vaida Virbickaite    (2008 12 16 22:04)  
Lelija beje, ne uoga adedu:)
 
 
9. Quintas    (2008 12 16 22:07)  
8/nu kam taip skubam? neidomu :)
 
 
10. Vaida Virbickaite    (2008 12 16 22:16)  
Nes verta 2 tasku minimum, t.y. 2ju uogu, nevertinsiu blogiau tam, jog butu leciau:)
 
 
11. vi.    (2008 12 16 22:16)  
o, jė, matosi gerai prasinešta :)
ech, vasara, openeriai...
 
 
12. Quintas    (2008 12 16 22:18)  
10.blogai niekas nevertiniam :)
 
 
13. GintarasM    (2008 12 16 22:19)  
įdomu būtų ir veidelį pamatyt..Intriguoji :)
 
 
14. Zajac    (2008 12 16 22:49)  
4./ Kodel jos tokios: 1) Prasancios? 2) Purvinos? 3) Apkarstytos apyrankem? :)) Ka cia paklaust norejai?
7./ Aciu :))
9./ , 12./ Fain kad mano komentaru skilti moderuoji :)) Aciu
13./ Ir kodel gi taip?:))
 
 
15. Quintas    (2008 12 16 22:58)  
14, na, kad jau aisku. Aciu, Zajac ;)
 
 
16. Malvydas    (2008 12 16 23:09)  
14./ 5-ą praleidote... man irgi tik 2-a stadija, daktaras sakė
 
 
17. VV    (2008 12 16 23:41)  
viena ranka labiau violetinė už kitą:))
man ir vėl fainiai pas tave, ką bedarytum - energija gera:)
 
 
18. Zajac    (2008 12 17 08:11)  
16./ Na nezinau ka ir be pasakyti :)) Labai gaila :)
17./ Viena ranka buvo atremta i zeme pries tai, kai sedejo ant jos, todel purvinesne, kas atsiliepe spalvai :))
 
 
19. GintarasM    (2008 12 17 09:35)  
14/13/ na, jei tokios išraiškingai vartotojiškos rankos, tai veidas turėtų būti dar išraiškingesnis :)))
 
 
20. Kriste P.    (2008 12 17 15:12)  
neblogai
 
 
21. Romas Kanapeckas    (2008 12 17 17:32)  
Leds
 
 
22. Adomas Svirskas    (2008 12 17 18:40)  
fain.
 
 
23. Kristina Petrošių    (2008 12 17 19:40)  
:)
 
 
24. Greta. M    (2008 12 17 21:14)  
gera
 
 
25. Vytautas Šėrys    (2008 12 23 23:12)  
čia sick maratona pavare:))
 
 
26. Evaldas Činga    (2008 12 26 17:16)  
kaip sako žydai-o kam dabar lengva...?
Liuks foto
 
 
27. AM    (2009 01 08 21:30)  
:))
 
 
28. j    (2009 01 28 21:32)  
kažkuo graži man šita ;D
 
 
29. Ramūnas Snarskis    (2009 01 29 22:58)  
idomus kadrai
 
 

Kita
Taškai: 79
Vidurkis: 4.56
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   1537
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00245
3001210
0012 1
(balsai vėluoja viena para)