| |
 |
1.
(2008 12 16 21:44)
o stiklinių (nors vienkartinių) neduoda?
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 12 16 21:45)
1./ Tai duoda bet po viena :) krize
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 12 16 21:46)
1./ Pamirsot uoga uzdet :)) Aciu
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 12 16 21:48)
o kodel jos tokios?
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 12 16 21:55)
3./ Atsiprašau... alshaimeris žinote... lelija
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 12 16 22:01)
:) +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 12 16 22:04)
Lelija beje, ne uoga adedu:)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 12 16 22:07)
8/nu kam taip skubam? neidomu :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 12 16 22:16)
Nes verta 2 tasku minimum, t.y. 2ju uogu, nevertinsiu blogiau tam, jog butu leciau:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 12 16 22:16)
o, jė, matosi gerai prasinešta :)
ech, vasara, openeriai...
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 12 16 22:18)
10.blogai niekas nevertiniam :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 12 16 22:19)
įdomu būtų ir veidelį pamatyt..Intriguoji :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 12 16 22:49)
4./ Kodel jos tokios: 1) Prasancios? 2) Purvinos? 3) Apkarstytos apyrankem? :)) Ka cia paklaust norejai?
7./ Aciu :))
9./ , 12./ Fain kad mano komentaru skilti moderuoji :)) Aciu
13./ Ir kodel gi taip?:))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 12 16 22:58)
14, na, kad jau aisku. Aciu, Zajac ;)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 12 16 23:09)
14./ 5-ą praleidote... man irgi tik 2-a stadija, daktaras sakė
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 12 16 23:41)
viena ranka labiau violetinė už kitą:))
man ir vėl fainiai pas tave, ką bedarytum - energija gera:)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 12 17 08:11)
16./ Na nezinau ka ir be pasakyti :)) Labai gaila :)
17./ Viena ranka buvo atremta i zeme pries tai, kai sedejo ant jos, todel purvinesne, kas atsiliepe spalvai :))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 12 17 09:35)
14/13/ na, jei tokios išraiškingai vartotojiškos rankos, tai veidas turėtų būti dar išraiškingesnis :)))
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 12 17 15:12)
neblogai
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 12 17 17:32)
Leds
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 12 17 18:40)
fain.
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 12 17 19:40)
:)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 12 17 21:14)
gera
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 12 23 23:12)
čia sick maratona pavare:))
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 12 26 17:16)
kaip sako žydai-o kam dabar lengva...?
Liuks foto
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 01 08 21:30)
:))
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 01 28 21:32)
kažkuo graži man šita ;D
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 01 29 22:58)
idomus kadrai
|
|
| |