| |
 |
1.
(2008 12 10 22:10)
=5 :) stebuklų metas
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 12 10 22:14)
čia kaip suprantu tesinys lapute su varnu turėjo sūrį taip džiaugesi kad suitaikė galu gale suris iškrito besidžiaugiant o sneliukas gudrus tupejo apačioje ir pagavo nors ir vienas sedi bet užtad sūrį kerta :))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 12 10 22:19)
Čia trečias laimėjo :)))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 12 10 22:22)
Labai nuotaikingai!
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 12 10 22:28)
Jo ,che "kai du nesideri-trechias valgo"
"skaitau"krizes iveikimo formule...:-)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 12 10 22:38)
nuolaidu metas
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 12 10 22:40)
sventines nuotaikos... :) +
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 12 10 22:49)
svarbu reikiamu momentu ant reikiamos šakos nutūpt :)))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 12 10 23:54)
labai grazu
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 12 11 00:04)
Tai va kame reikalas ! Galvojau,ko tokios abieju akytes piktos... Fainos Senelio Salcio
" kalgotkes" LOL ! +5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 12 11 08:49)
na as pirmame aukste sededmas to senio vitoj toks uztikrintas nebuciau su tuo suriu ....
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 12 11 10:15)
12/ laputaitės užpakaliukas toks dailus, kad tik nepurptelėtų...:)))+
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 12 11 10:16)
Labas rrrrrrrrrrrrrrryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyytas Lietuva !
12/Ramunai ,Jus teisus,lauk teeeeeesinio...:-)
Labas rrrrrrrrryyyyytas ?Kudra"!!!!!
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 12 11 11:53)
Spalvos geros,nors Algimantai Jūsų j/b man geriau +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 12 11 12:33)
labai super.. savam stiliuj, kaip visuomet.. geeeeeeras..
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 12 11 12:44)
fain
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 12 11 17:52)
kaip sakoma, geriau sūris rankoj, nei ....:)))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 12 11 19:01)
tai va,kiekvienam savo,pasirodo((:
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 12 12 14:01)
kokios senio pėdkelnės žavingos:) reiks ir man tokių paprašyt, gal pasidalins:D
labai žavingi spalvoti Algimanto piešinukai
|
|
| |