Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

cross+doublexpo
gero apetito

 
1. abphoto    (2007 05 31 10:26)  
a man tai patiko, gal pirmos dvi nilabai ir trečia nuo galo, a kitos labai maloniai žiūris
 
 
2. Nadia Gric    (2007 05 31 10:26)  
primakalavai jau :)

sveikinu su JFK!
 
 
3. UnQL    (2007 05 31 10:29)  
tai sveikinu ir as ;)
 
 
4. Dangus    (2007 05 31 10:41)  
ajlajkit
 
 
5. Pagonis    (2007 05 31 11:54)  
apetytnos :)
 
 
6.    (2007 05 31 12:17)  
O! na labai jau skanu.
 
 
7. Mindaugas Buivydas    (2007 05 31 13:29)  
Issiskirianti, isimenanti serija. Matyt ir tikslas buvo toks autoriaus. Kai kam gal labai, o man ne. Del pjaunancios nenaturalios zalios spalvos. 4
 
 
8. Algimantas Tirlikas    (2007 05 31 14:13)  
Nr1 ir Nr2 gal ir nereikėjo ;kitos derinasi5
 
 
9. VV    (2007 05 31 14:21)  
Man labiausiai tos, kur su veikėjais:)
 
 
10. Kimono    (2007 05 31 14:54)  
3 ir paskutine
 
 
11. Miau    (2007 05 31 17:26)  
tikrai taip, issiskiria del pjaunancios spalvos...
 
 
12. Arvydas Venclovas    (2007 06 01 06:58)  
...nuu...taip kažkaip sava... ;))
 
 
13. Marijus *Bružila    (2007 06 09 10:24)  
man 3 ir 7. nebegaliu zhiureti i tas salotas krosines ,persirijau karta.
 
 
14. G M    (2007 06 15 23:46)  
subtiliai,
patinka.
 
 
15. Benas Navanglauskas    (2007 08 21 12:14)  
UnQL, už tokias nuotraukas keliausi į dangų, ne į pragarą.
 
 
16. Svetlana Batura    (2007 08 23 13:35)  
Puiki serija!!!
 
 
17. Arunas S    (2008 01 03 12:48)  
Idomu,patrauklu.
 
 
18. Antanas M    (2008 06 08 15:40)  
5
 
 

Serijos
Taškai: 79
Vidurkis: 4.45
Vertino vartotojų:   46
Žiūrėta kartų:   2857
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
101512
52239
1010 4
(balsai vėluoja viena para)