| |
 |
1.
(2007 05 31 10:26)
a man tai patiko, gal pirmos dvi nilabai ir trečia nuo galo, a kitos labai maloniai žiūris
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 05 31 10:26)
primakalavai jau :)
sveikinu su JFK!
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 05 31 10:29)
tai sveikinu ir as ;)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 05 31 10:41)
ajlajkit
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 05 31 11:54)
apetytnos :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 05 31 12:17)
O! na labai jau skanu.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 05 31 13:29)
Issiskirianti, isimenanti serija. Matyt ir tikslas buvo toks autoriaus. Kai kam gal labai, o man ne. Del pjaunancios nenaturalios zalios spalvos. 4
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 05 31 14:13)
Nr1 ir Nr2 gal ir nereikėjo ;kitos derinasi5
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 05 31 14:21)
Man labiausiai tos, kur su veikėjais:)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 05 31 14:54)
3 ir paskutine
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 05 31 17:26)
tikrai taip, issiskiria del pjaunancios spalvos...
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 06 01 06:58)
...nuu...taip kažkaip sava... ;))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 06 09 10:24)
man 3 ir 7. nebegaliu zhiureti i tas salotas krosines ,persirijau karta.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 06 15 23:46)
subtiliai,
patinka.
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 08 21 12:14)
UnQL, už tokias nuotraukas keliausi į dangų, ne į pragarą.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 08 23 13:35)
Puiki serija!!!
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 01 03 12:48)
Idomu,patrauklu.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |