| |
 |
1.
(2008 11 28 09:49)
ISPUDINGAI ... +5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 11 28 09:58)
pirmoj puikus žemėlapis ;)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 11 28 10:02)
svaigus aukštis :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 11 28 10:02)
smagiai :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 11 28 10:37)
liuks
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 11 28 11:16)
Aciu uz paskraidyma :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 11 28 13:19)
Šaunios fotografijos.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 11 28 13:40)
,,na nuostabu...5
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 11 28 13:55)
Vilnius yra gerai :) +
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 11 28 14:49)
Geras apšvietimas :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 11 28 14:51)
11/ Pasisekė :), gražus vakaras buvo
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 11 28 18:54)
1/ Įspūdingai, o ypač pirma
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 11 28 20:59)
taip, ispudingos foto!
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 11 29 00:00)
Grazus tas musu zilagalvis Kaunas...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 11 29 01:12)
A katram kadre čia Kaunas įamžintas?:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 11 29 01:38)
puikiai!
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 11 29 03:29)
puikiai praskrista ,+
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 11 29 09:58)
puikiai...Vilnius?
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 11 29 10:28)
19/ Vilnius: Neris, Žvėrynas ...
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 11 30 12:44)
trečia j/b labai patraukė, turbūt arčiausiai prie širdies iš visos serijos ji man, taip pat labai įdomi ketvirta pasirodė
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |