Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Patricija Dyraite    (2008 11 16 21:50)  
labiausiai 3 patiko :)
 
 
2. Pijus Vyčas    (2008 11 16 21:51)  
hmmm...
 
 
3. JP    (2008 11 16 21:53)  
super-gašliai
 
 
4. Nerijus    (2008 11 16 21:55)  
cool garazeliai ... nezinau kodel, bet kazkaip primine "Mmalenkaya Vera" filma :)
 
 
5. Gytis Pališkis    (2008 11 16 22:01)  
+
 
 
6. Romas Kanapeckas    (2008 11 16 22:11)  
Mama anarchija, papa ....
 
 
7. abphoto    (2008 11 16 22:17)  
paskutinėj voratinklis gražus
 
 
8. Jonas Tučkus    (2008 11 16 22:33)  
siaubz :)
 
 
9. hideo    (2008 11 16 22:34)  
oho
 
 
10. UTOPIA    (2008 11 16 22:54)  
8 , kur?
 
 
11. Orlandas Butkus    (2008 11 16 23:06)  
trečia
 
 
12. cruxman    (2008 11 16 23:56)  
Puiki serijikė. Savaitgalį turėjau progą pavartyti klasikinių fotografijų albumus, tai galiu pasakyti, kad šitie kadrai prilygsta ankstyvajai Newmano kūrybai. Na, o iki Šaudeko dar reikės transvestitų;)
 
 
13. Girmantas Bučas    (2008 11 17 09:29)  
kai kurios labai neblogos. Visgi virsuliskiu garazo stogais tesiama tema;)?
 
 
14. Herkus    (2008 11 17 11:45)  
tvirtas 4.
 
 
15. Ignas Butėnas    (2008 11 17 14:43)  
tvirtas +4.5, patiko tikrai.
 
 
16. Kriste P.    (2008 11 17 16:17)  
kažkas tokio čia yra:)
 
 
17. Garvis    (2008 11 17 16:41)  
Antra lb.
 
 
18. Antanas M    (2008 11 17 17:14)  
14/15/geriau netvirtas, bet 5
 
 
19. UTOPIA    (2008 11 17 17:39)  
13. tu gal ten aplinkui vaiksciojai kai fotkinau ? :)
12. noreciau ir as pamatyt ;)
14. :)
 
 
20. j_l    (2008 11 17 20:08)  
koksai pensininkas, besikrapštydamas apie savo seną Moskvyčių, aparpuolio negavo nuo tokių vaizdų? :)))
 
 
21.    (2008 11 17 22:22)  
:)
 
 
22. anuka    (2008 11 17 23:06)  
o serijos į Niu rubriką nesideda? nu, dėl šventos ramybės klausiu :)
 
 
23. UTOPIA    (2008 11 18 16:24)  
nesideda... man rodos...
 
 
24. Quintas    (2008 11 20 02:30)  
Siaip pasakyciau. Bet patylesiu :).. Bet kokiu atveju stulbinanciai pataikei! xD

 
 
25. AA    (2008 11 21 11:57)  
2 ir 3-verta demesio, jauciasi kazkokia vidine laukine jega ;)
 
 
26. Sigitas Kondratas    (2008 11 21 16:18)  
Labai gerai.
 
 
27. Gedas    (2008 11 23 21:55)  
man patiko,saunuole ! 5
 
 

Serijos
Taškai: 81
Vidurkis: 4.33
Vertino vartotojų:   55
Žiūrėta kartų:   3003
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02254
821139
1001 7
(balsai vėluoja viena para)