Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Juozapas    (2008 11 11 15:42)  
gera :)
 
 
2. Mindaugas Buivydas    (2008 11 11 15:58)  
Ai gera :). Tik pavadinimas galėtų toks ir nebūti :)
 
 
3. Karina    (2008 11 11 16:05)  
1/ Ačiū :)
2/ Kad nesugalvoju niekaip.... :)
 
 
4. GintarasM    (2008 11 11 16:29)  
kokie visi trys pūkiai...
 
 
5. Rasa Žukauskaitė    (2008 11 11 16:39)  
+++++
patiko labai labai :)
 
 
6. Gintaras Vitulskis    (2008 11 11 16:45)  
labai faina mergytė, kaip lėlytė:)))+
 
 
7. Lota    (2008 11 11 17:11)  
labai!
 
 
8. Henrikas Lesniakas    (2008 11 11 17:15)  
5
 
 
9. Petras T.    (2008 11 11 17:50)  
Visa,kas geriausia gyvenime, žmogus gauna veltui ; vaikystę pavyzdžiui ...
 
 
10. Karina    (2008 11 11 22:18)  
9/ Ne pas visus ta vaikystė į gerų dalykų kategoriją įrašoma... Maniškė pavyzdžiui...
 
 
11. R.P.R.    (2008 11 11 22:20)  
o ta basa kojyte kokia zavinga :) miela tikrai :)
 
 
12. Gytis Pališkis    (2008 11 11 22:49)  
o fain
 
 
13. Altijus    (2008 11 11 23:38)  
Taip
+
 
 
14. Inferno    (2008 11 12 00:25)  
graziai
 
 
15. Adomas Svirskas    (2008 11 12 10:00)  
:)
 
 
16. .    (2008 11 12 10:42)  
Labai labai labai !5:)
 
 
17. Karina    (2008 11 12 11:42)  
Ačiū visiems!
 
 
18. Darius Šimkus    (2008 11 12 13:15)  
kopečiu turbut reikejo :) +++
 
 
19. Karina    (2008 11 12 21:21)  
18/kopėčių kam?
 
 
20. Darius Šimkus    (2008 11 13 16:55)  
19/ :) neisižiūrėjau, sorry :)
 
 
21. Kriste P.    (2008 11 13 17:28)  
atrodo lyg kokiom tardymo kambariuke:) (matyt per daug filmų detektyvinių žiūriu:))
 
 
22. Antanas M    (2008 11 14 12:34)  
5
 
 

Kita
Taškai: 86
Vidurkis: 4.57
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   1257
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20210
013814
0003 4
(balsai vėluoja viena para)