| |
 |
1.
(2008 11 11 15:42)
gera :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 11 11 15:58)
Ai gera :). Tik pavadinimas galėtų toks ir nebūti :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 11 11 16:05)
1/ Ačiū :)
2/ Kad nesugalvoju niekaip.... :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 11 11 16:29)
kokie visi trys pūkiai...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 11 11 16:39)
+++++
patiko labai labai :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 11 11 16:45)
labai faina mergytė, kaip lėlytė:)))+
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 11 11 17:11)
labai!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 11 11 17:50)
Visa,kas geriausia gyvenime, žmogus gauna veltui ; vaikystę pavyzdžiui ...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 11 11 22:18)
9/ Ne pas visus ta vaikystė į gerų dalykų kategoriją įrašoma... Maniškė pavyzdžiui...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 11 11 22:20)
o ta basa kojyte kokia zavinga :) miela tikrai :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 11 11 22:49)
o fain
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 11 11 23:38)
Taip
+
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 11 12 00:25)
graziai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 11 12 10:00)
:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 11 12 10:42)
Labai labai labai !5:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 11 12 11:42)
Ačiū visiems!
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 11 12 13:15)
kopečiu turbut reikejo :) +++
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 11 12 21:21)
18/kopėčių kam?
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 11 13 16:55)
19/ :) neisižiūrėjau, sorry :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 11 13 17:28)
atrodo lyg kokiom tardymo kambariuke:) (matyt per daug filmų detektyvinių žiūriu:))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |