| |
 |
1.
(2008 11 10 20:37)
:)))
nu gerai jus cia! Pradziuginot jautria sirdele! :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 11 10 20:40)
dabar aišku - daug miegot gryname ore, vartot linksmas piliules ir žiūrėt vienam į kitą :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 11 10 20:45)
ledas
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 11 10 20:47)
viskas aisku-kas su kuo ir kaip juros liga gydesi :)))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 11 10 20:51)
oho kokys debesys išrūkęs...o šiaip ir aš norėčiau taip psichologiškais atsipūsti...ką aš ir pajutau iš tos nuotraukos ( o ne jūros ligą), +4,91
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 11 10 21:03)
fainas kadras :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 11 10 21:04)
Adomai....sakai kadras fainas....hm....:-) Man tai ta kadre sekancioje nuotraukoje labiau :-)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 11 10 21:06)
ir man kadras visai patinka :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 11 10 21:35)
Reikia vartoti daud linksminamųjų, kad sugebėtum ilgai ilgai žiūrėti į vieną tašką
tiesa dar po liksminamųjų šokiai padeda
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 11 10 21:54)
ne juros liga, ne:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 11 10 22:00)
11/cia ligu maisas :-))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 11 10 22:09)
jo, man patinka ta vieta, kur atrodo, kad jis debesis išrūkė:D
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 11 10 22:16)
patiko
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 11 10 22:17)
:)))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 11 10 23:17)
:) man tikriausiai nepadėtų.
rodos užsuptų tik ilgiau į šią foto pažiūrėjus..
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 11 10 23:35)
:))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 11 11 07:26)
nerūkytu...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 11 11 09:27)
liga, o bangu lyg ir nera..
gal cia kitokia
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 11 11 09:29)
Vitai, kai grįžom Klaipėdon, jūreiviai pasakė, kad buvo 3,5 m bangos :) supo atsakančiai žinok. tik kad saulytė šviečia ir vėjas į nugarą, dėl to atrodo ramu :) ir šiaip, nuo 6 kelto denio sunkoka nufotkinti jūrą taip, kad matytųsi bangos :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 11 11 12:20)
net vemaliukas toks lengvas kaip dumas ...
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 11 11 12:41)
apsiėjom be vėmaliukų kažkokiu būdu :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 11 11 12:43)
23/ tada puse keliones zavesio liko jumyse :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 11 11 12:53)
24/ Na...per delnus kokia pusele zavesio isprakaitavau, bet tai vis tiek ne tas :-))
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 11 11 13:02)
Elvis tikras garlaivis...
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 11 11 17:54)
!!!
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 11 11 18:28)
Herkau, ko šūkauji? :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 11 13 07:17)
Elvis ant horizonto ... padėjęs :) Gražu :)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 11 13 09:06)
Edita :DDD
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 11 13 13:37)
taip...nerūkantys rūkančių nesupras... :)
bet visgi smagu atsikračius šio įpročio :)
tykus kadras
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 11 13 23:06)
pliusketurisupuse
|
|
| |