Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Kaip gydytis nuo jūros ligos:
1. Būkite gryname ore
2. Vartokite linksminamuosius
3. Ilgai žiūrėkite į vieną tašką

:)

 
1. Svetlana Batura    (2008 11 10 20:37)  
:)))
nu gerai jus cia! Pradziuginot jautria sirdele! :)
 
 
2. GintarasM    (2008 11 10 20:40)  
dabar aišku - daug miegot gryname ore, vartot linksmas piliules ir žiūrėt vienam į kitą :)
 
 
3. Antanas M    (2008 11 10 20:45)  
ledas
 
 
4. AA    (2008 11 10 20:47)  
viskas aisku-kas su kuo ir kaip juros liga gydesi :)))
 
 
5. Orlandas Butkus    (2008 11 10 20:51)  
oho kokys debesys išrūkęs...o šiaip ir aš norėčiau taip psichologiškais atsipūsti...ką aš ir pajutau iš tos nuotraukos ( o ne jūros ligą), +4,91
 
 
6. vi.    (2008 11 10 20:55)  
:)
 
 
7. Adomas Svirskas    (2008 11 10 21:03)  
fainas kadras :)
 
 
8. ElvisB    (2008 11 10 21:04)  
Adomai....sakai kadras fainas....hm....:-) Man tai ta kadre sekancioje nuotraukoje labiau :-)
 
 
9. anuka    (2008 11 10 21:06)  
ir man kadras visai patinka :)
 
 
10. Antanas Adamsas    (2008 11 10 21:35)  
Reikia vartoti daud linksminamųjų, kad sugebėtum ilgai ilgai žiūrėti į vieną tašką
tiesa dar po liksminamųjų šokiai padeda
 
 
11. Žaneta    (2008 11 10 21:54)  
ne juros liga, ne:)
 
 
12. ElvisB    (2008 11 10 22:00)  
11/cia ligu maisas :-))
 
 
13. saulė    (2008 11 10 22:09)  
jo, man patinka ta vieta, kur atrodo, kad jis debesis išrūkė:D
 
 
14. Merchant    (2008 11 10 22:16)  
patiko
 
 
15. Foto Grafija    (2008 11 10 22:17)  
:)))
 
 
16. Danielius    (2008 11 10 22:56)  
5
 
 
17. Luce    (2008 11 10 23:17)  
:) man tikriausiai nepadėtų.
rodos užsuptų tik ilgiau į šią foto pažiūrėjus..
 
 
18. hideo    (2008 11 10 23:35)  
:))
 
 
19. ELO    (2008 11 11 07:26)  
nerūkytu...
 
 
20. Vitas Zabita    (2008 11 11 09:27)  
liga, o bangu lyg ir nera..
gal cia kitokia
 
 
21. anuka    (2008 11 11 09:29)  
Vitai, kai grįžom Klaipėdon, jūreiviai pasakė, kad buvo 3,5 m bangos :) supo atsakančiai žinok. tik kad saulytė šviečia ir vėjas į nugarą, dėl to atrodo ramu :) ir šiaip, nuo 6 kelto denio sunkoka nufotkinti jūrą taip, kad matytųsi bangos :)
 
 
22. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 11 11 12:20)  
net vemaliukas toks lengvas kaip dumas ...
 
 
23. anuka    (2008 11 11 12:41)  
apsiėjom be vėmaliukų kažkokiu būdu :)
 
 
24. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 11 11 12:43)  
23/ tada puse keliones zavesio liko jumyse :)
 
 
25. ElvisB    (2008 11 11 12:53)  
24/ Na...per delnus kokia pusele zavesio isprakaitavau, bet tai vis tiek ne tas :-))
 
 
26. Marius Axas    (2008 11 11 13:02)  
Elvis tikras garlaivis...
 
 
27. Herkus    (2008 11 11 17:54)  
!!!
 
 
28. anuka    (2008 11 11 18:28)  
Herkau, ko šūkauji? :)
 
 
29. Edita    (2008 11 13 07:17)  
Elvis ant horizonto ... padėjęs :) Gražu :)
 
 
30. anuka    (2008 11 13 09:06)  
Edita :DDD
 
 
31. Vilija Buivydė    (2008 11 13 13:37)  
taip...nerūkantys rūkančių nesupras... :)
bet visgi smagu atsikračius šio įpročio :)
tykus kadras
 
 
32. skarbonke    (2008 11 13 23:06)  
pliusketurisupuse
 
 

Portretas
Taškai: 75
Vidurkis: 4.20
Vertino vartotojų:   62
Žiūrėta kartų:   2908
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00268
130659
4101 6
(balsai vėluoja viena para)