Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Neseniai teko diskutuoti tema "šitas džipas didelis ar mažas?", čia platesni vizualiniai "pamastymai" :)Chuquicamata vario rūdos kasykla/vario gamyklaČilė, 09/2003

 
1. Edita    (2008 11 02 00:13)  
Man spalva tiesiog užburianti. Apie proporcijas jau nekalbu... +5
 
 
2. Bebras    (2008 11 02 00:18)  
rusai dar ne tokia skyle iskase, kad net is kosmoso labai gerai matosi :)
 
 
3. GintarasM    (2008 11 02 00:22)  
taiiip, didelių "džipų" čia parinkęs :)
 
 
4. Adomas Svirskas    (2008 11 02 00:22)  
2/ :)
 
 
5. JP    (2008 11 02 00:42)  
bet juk čia tikras amfiteatras:)
o 5-oji priminė reklamą ,,yra Audi ir yra ryjantis dulkes":)
 
 
6. Grazina Hartmann    (2008 11 02 01:04)  
Idomus reportazas is kasyklos/gamyklos. Spalviskai liuks.Patiko.
Geri dzipai, su tokiais kad ir i pasaulio krasta :)))
 
 
7. Petras T.    (2008 11 02 06:35)  
Ne visos vienodai geros, bet tegul dar pabūna vidurkis 5,00 , smagu gi ...:)))
 
 
8. Kęstutis Mėlinis    (2008 11 02 08:17)  
norėčiau gyvai pamatyti
 
 
9. AM    (2008 11 02 10:17)  
neblogas karjeriukas:) ir masinytes tokios vaikiskos:)
 
 
10. Ramūnas L.    (2008 11 02 11:00)  
smėlio dėžė :)
 
 
11. Hermis Preikštas    (2008 11 02 11:09)  
gerą bagažą iš kelionės parsivežei. Penktą galėtum atskirai eksponuot
 
 
12. Antanas M    (2008 11 02 11:12)  
5
 
 
13. Dangus    (2008 11 02 12:15)  
ir jei neklystu tuos "belazus" moterys vairuoja :)
 
 
14. Romas Šarakauskas    (2008 11 02 13:04)  
gera vietelė, ir fotkės...
 
 
15. Nerijus    (2008 11 02 13:30)  
Super vaizdeliai :)
 
 
16. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 11 02 13:31)  
:)
 
 
17. Miau    (2008 11 02 13:34)  
ir kaip ileidzia i tokias vieteles?
 
 
18. Gediminas Bieliauskas    (2008 11 02 14:18)  
Cha. Įspūdingas kadras, kuriame tas džipukas važiuoja to "sunkvežimiuko" gale :D
 
 
19. Kriste P.    (2008 11 02 15:17)  
oho kokia įspūdinga serijukė
 
 
20. cruxman    (2008 11 02 15:24)  
Prie Salt Lake City kažkas panašaus yra, bet nutarėm negaišti laiko ir pasirinkom centrą. Dabar galvoju, kad tada smarkokai suklydom.
 
 
21. birute kurtinaitiene    (2008 11 02 16:50)  
+kaip krateris
 
 
22. myntonas    (2008 11 02 18:43)  
Ech, gaila Kariotiškes uždarė :)
 
 
23. Eglė ヅ    (2008 11 02 20:36)  
o eilinės mašinytės važiuoja vėliavėles iškėlusios, kaip vaikiški dviratukai, kad pastebėtų :D
 
 
24. Adomas Svirskas    (2008 11 02 21:41)  
aciu visiems :)
13/ Na, neatkreipiau demesiu, bet atidumo juk reikia ;)
17/ Ekskursijas daro, prisiduria prie pajamu is vario gaunamu :)
11/18/ uz to kadro ir uzkliuvau senas foto ziuredamas, paskui dar "bagazo dadejau"
20/ Na, SLC mormonu irshtva irgi gerai, ta visa cirka pamatyt idomu, nors aisku miestas tai 0 ispudzio.
22/ :))
23/ aha, ir kaip supermarketo mazi vezimukai vaikams :)
 
 
25. Adomas Svirskas    (2008 11 02 21:41)  
aciu visiems :)
13/ Na, neatkreipiau demesiu, bet atidumo juk reikia ;)
17/ Ekskursijas daro, prisiduria prie pajamu is vario gaunamu :)
11/18/ uz to kadro ir uzkliuvau senas foto ziuredamas, paskui dar "bagazo dadejau"
20/ Na, SLC mormonu irshtva irgi gerai, ta visa cirka pamatyt idomu, nors aisku miestas tai 0 ispudzio.
22/ :))
23/ aha, ir kaip supermarketo mazi vezimukai vaikams :)
 
 
26. Vytautas G    (2008 11 02 22:26)  
Nebloga serija :)

prisiminiau anegdota:
- Kuo dirbi?
- Ai, karjero dizaineriu...
- kaip tai?
- Na, dirbu karjere su traktorium... :)
 
 
27. Varno Plunksna    (2008 11 02 22:41)  
wau
 
 
28. anuka    (2008 11 02 23:58)  
labas vakaras. įspūdingi pamatymai :)
 
 
29. Adomas Svirskas    (2008 11 03 00:32)  
28/ labas, anuka :) aha, dydis... ;)
 
 
30. Alla Poletaeva    (2008 11 03 23:01)  
mačiau kažkada tai pat Urale - pirmas įspūdis pritrenkė!
bet spalvos buvo visiškai kitos :-)
 
 
31. Zenonas Urbonavičius    (2008 11 10 16:38)  
Krūtai atrodo tokie dydžiai, tik serijoj norėtus daugiau peizažinių +
 
 

Serijos
Taškai: 78
Vidurkis: 4.50
Vertino vartotojų:   40
Žiūrėta kartų:   3268
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
23052
112417
0100 2
(balsai vėluoja viena para)