| |
 |
1.
(2008 11 02 00:13)
Man spalva tiesiog užburianti. Apie proporcijas jau nekalbu... +5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 11 02 00:18)
rusai dar ne tokia skyle iskase, kad net is kosmoso labai gerai matosi :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 11 02 00:22)
taiiip, didelių "džipų" čia parinkęs :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 11 02 00:22)
2/ :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 11 02 00:42)
bet juk čia tikras amfiteatras:)
o 5-oji priminė reklamą ,,yra Audi ir yra ryjantis dulkes":)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 11 02 01:04)
Idomus reportazas is kasyklos/gamyklos. Spalviskai liuks.Patiko.
Geri dzipai, su tokiais kad ir i pasaulio krasta :)))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 11 02 06:35)
Ne visos vienodai geros, bet tegul dar pabūna vidurkis 5,00 , smagu gi ...:)))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 11 02 08:17)
norėčiau gyvai pamatyti
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 11 02 10:17)
neblogas karjeriukas:) ir masinytes tokios vaikiskos:)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 11 02 11:00)
smėlio dėžė :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 11 02 11:09)
gerą bagažą iš kelionės parsivežei. Penktą galėtum atskirai eksponuot
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 11 02 12:15)
ir jei neklystu tuos "belazus" moterys vairuoja :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 11 02 13:04)
gera vietelė, ir fotkės...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 11 02 13:30)
Super vaizdeliai :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 11 02 13:31)
:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 11 02 13:34)
ir kaip ileidzia i tokias vieteles?
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 11 02 14:18)
Cha. Įspūdingas kadras, kuriame tas džipukas važiuoja to "sunkvežimiuko" gale :D
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 11 02 15:17)
oho kokia įspūdinga serijukė
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 11 02 15:24)
Prie Salt Lake City kažkas panašaus yra, bet nutarėm negaišti laiko ir pasirinkom centrą. Dabar galvoju, kad tada smarkokai suklydom.
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 11 02 16:50)
+kaip krateris
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 11 02 18:43)
Ech, gaila Kariotiškes uždarė :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 11 02 20:36)
o eilinės mašinytės važiuoja vėliavėles iškėlusios, kaip vaikiški dviratukai, kad pastebėtų :D
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 11 02 21:41)
aciu visiems :)
13/ Na, neatkreipiau demesiu, bet atidumo juk reikia ;)
17/ Ekskursijas daro, prisiduria prie pajamu is vario gaunamu :)
11/18/ uz to kadro ir uzkliuvau senas foto ziuredamas, paskui dar "bagazo dadejau"
20/ Na, SLC mormonu irshtva irgi gerai, ta visa cirka pamatyt idomu, nors aisku miestas tai 0 ispudzio.
22/ :))
23/ aha, ir kaip supermarketo mazi vezimukai vaikams :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 11 02 21:41)
aciu visiems :)
13/ Na, neatkreipiau demesiu, bet atidumo juk reikia ;)
17/ Ekskursijas daro, prisiduria prie pajamu is vario gaunamu :)
11/18/ uz to kadro ir uzkliuvau senas foto ziuredamas, paskui dar "bagazo dadejau"
20/ Na, SLC mormonu irshtva irgi gerai, ta visa cirka pamatyt idomu, nors aisku miestas tai 0 ispudzio.
22/ :))
23/ aha, ir kaip supermarketo mazi vezimukai vaikams :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 11 02 22:26)
Nebloga serija :)
prisiminiau anegdota:
- Kuo dirbi?
- Ai, karjero dizaineriu...
- kaip tai?
- Na, dirbu karjere su traktorium... :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 11 02 22:41)
wau
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 11 02 23:58)
labas vakaras. įspūdingi pamatymai :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 11 03 00:32)
28/ labas, anuka :) aha, dydis... ;)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 11 03 23:01)
mačiau kažkada tai pat Urale - pirmas įspūdis pritrenkė!
bet spalvos buvo visiškai kitos :-)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 11 10 16:38)
Krūtai atrodo tokie dydžiai, tik serijoj norėtus daugiau peizažinių +
|
|
| |