Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1.    (2008 11 01 21:43)  
idomiai atrodo :)
 
 
2. Kęstutis Šimatonis    (2008 11 01 21:43)  
perteikta
 
 
3. JP    (2008 11 01 21:43)  
žalioji atgaiva:)
 
 
4. Edita    (2008 11 01 21:59)  
1/2/ ačiū :)
3/ Ypač kai parėjau visa šlapia iki ausų. Mažai jau tos žalios beliko :))
 
 
5. Irmantas K.    (2008 11 01 22:05)  
graziai pateikta
 
 
6. AM    (2008 11 01 22:14)  
rudeniskai dailiai :)+
 
 
7. M.Katinas    (2008 11 01 22:33)  
nu geras makro.net nėra kuo kast
 
 
8. GintarasM    (2008 11 01 22:49)  
gaiviai, trapiai, švelniai...
 
 
9. Adomas Svirskas    (2008 11 01 23:00)  
gerai pasliauziota ir rezultatas dailus :)
 
 
10. Edita    (2008 11 01 23:57)  
Ačiū visiems :) Tik čia mano indėlis mažas - rudeniui reik dėkoti :)
 
 
11. Bebras    (2008 11 02 00:19)  
rasoja akyse ")
 
 
12. Petras T.    (2008 11 02 06:32)  
10/ Ai, ai, ai ! Kokie mes kuklūs ! :)))
Palikč tik kokią porą
 
 
13. Edita    (2008 11 02 09:18)  
12/ Matytum, kiek dar neparodžiau... Man kiekvienas lašelis - nenormaliai gražus :)))
Koks čia kuklumas - juk nei apšvietimo reguliuoti, nei šešėlius derinti... Svarbu, kad rankos nedrebėtų o visa kita - jau yra juk :)))
 
 
14. Ramūnas L.    (2008 11 02 11:04)  
ausys nesudrėko? :)
 
 
15. Edita    (2008 11 02 11:25)  
Šįkart išsisukau "iki ausų" :))
 
 
16. Kriste P.    (2008 11 02 15:09)  
gan nebloga serija surankiota;)
 
 
17. foto veidrodis    (2008 11 02 20:06)  
patiko
 
 
18. Sigitas Daščioras    (2008 11 02 21:24)  
shviesios fotgrafijos, paskutine geriausia man
 
 
19. Knieža    (2008 11 03 18:21)  
Edita su pagarbaaa. jei darrr canoon vosaii lygiųųųų nebūtųųų
 
 
20. Edita    (2008 11 03 20:10)  
18/ rasa negali būti tamsi :)
19/ o koks gi skirtumas su kuo fotografuota? :)) Ačiū labai :)
 
 
21. Antanas M    (2008 11 03 22:39)  
;)
 
 
22. Foto Grafija    (2008 11 03 23:42)  
paskutine ....
 
 
23. Donatas Guzevicius    (2008 11 04 21:46)  
neblogai čia prisivoliojai :))
 
 
24. anuka    (2008 11 05 08:23)  
mieloji, man šešta iškrenta iš bendro konteksto, bet šiaip - šauniai gi :)
 
 
25. Mindaugas Bernatonis    (2008 11 06 14:06)  
Tiesiog gerai.
 
 
26. J.    (2008 12 01 18:55)  
su voratinkliais nuotraukos tai galutinai paverge....
 
 

Serijos
Taškai: 79
Vidurkis: 4.56
Vertino vartotojų:   38
Žiūrėta kartų:   3403
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00021
231717
1001 2
(balsai vėluoja viena para)